Примерна схема за захранване (14)

  • 39 813
  • 513
# 450
Момичета, благодаря за отговорите Hug На консултацията педиатъра го видя, но нищо не каза. Предложи да мажа с нещо по овлажняващо. Май Нахткерцен е добър вариант, но все пак ще поискам да  види дерматолог, да не се окаже нещо по-сериозно Peace
Виж целия пост
# 451
И аз имам въпрос - слага ли се АМ в месно пюре? На мен ми се вижда малко в повече млякото, ама все пак да си питам  newsm78
Виж целия пост
# 452
Mamche81,няма проблем  Hug

И аз имам въпрос - слага ли се АМ в месно пюре? На мен ми се вижда малко в повече млякото, ама все пак да си питам  newsm78
Не. Комбинацията месо и мляко не е добра.
Няма проблем да се слага АМ в зеленчукови пюрета и каши,но не и в месни пюрета.
Виж целия пост
# 453
erota, аз пък нямах време и не отворих линковете ти  Blush Сори за дублажа  Confused

От кога може да се дават ядки - овесени, ечемичени и т.н, накиснати само във вода? Имам в предвид,  да са без топлинна обработка  Thinking
Виж целия пост
# 454
Erota, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 455
Здравейте, купих днес този кус кус на Плазмон.


Момичето в магазина ми каза , че няма глутен и аз не се зачетох на опаковката. В къщи обаче погледнах и пише че съдържа глутен. Поразрових се и ето какво наверих в нета:
Перли
За деца над 4 http://www.papa-bebe.com/ka6i/plazmon.html мес.
Състав: Царевично брашно, диастазирано царевично 6рашно(11%), минерални соли (калций, желязо), витамини (В1, В2, В6, РР).
Не съдържа глутен и мляко.
Не съдържа: захар, консерванти и оцветители.
Ориентировъчна цена: 3.80 лв.

Предвид съдържанието само на царевично брашно не проумявам от къде идва глутена.

Някоя от вас ползвала ли е тази храна да ми даде повече информация. newsm78
Виж целия пост
# 456
Я, виж пак опаковката - може би пише "следи от глутен" "traces" - пишат такива неща, когато на една и съща поточна линия се правят продукти със и без глутен, а го пишат за да избегнат искове от алергични към глутен-а хора. Във вашия случай евентуалните "следите" едва ли биха повлияли...
Виж целия пост
# 457
е написала си НЕ съдържа глутен и мляко. или това е копирано от сайта, но не съдържа
Виж целия пост
# 458
Доколкото знам има 2 вида кус-кус и 2 вида грис - с глутен и без.. Но това смътно от което съм чела във форума.. Не съм купувала такива неща Simple Smile
Виж целия пост
# 459
Аз съм купувала само охлювчета на Плазмон,които са с глутен след 6 месеца.
Щом пише,че е с царевично брашно и е след 4 месеца не би трябвало да има глутен.Да не би превода да е сгрешен?

Shada,виж какво намерих за накиснати ядки от Косе Босе:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357778.msg10000445#msg10000445
Виж целия пост
# 460
А на кутията какво пише, че съдържа? Ако може да някой от другите езици да напишеш. В нета съм попадала на сгрешена информация.
Виж целия пост
# 461
erota, благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 462
ani_d и аз вчера купих същия. На кутията пише, че съдържа глутен. Иначе и според мен няма от къде да дойде този глутен в царевичното брашно newsm78 Абе и аз много се чудих в къщи къде е грешката Thinking Тъй като го дават от 4-тия месец, може би наистина е без глутен Peace
Виж целия пост
# 463
erota, аз пък нямах време и не отворих линковете ти  Blush Сори за дублажа  Confused

От кога може да се дават ядки - овесени, ечемичени и т.н, накиснати само във вода? Имам в предвид,  да са без топлинна обработка  Thinking

Аз варих овесени ядки точно два пъти, когато започнах да давам глутена преди около 2 месеца. Оттогава само ги накисвам, но ядките са фини овесени Peace. Ечемични не съм давала.
Виж целия пост
# 464
Имам един въпрос, ако е въведена шпелта, трябва ли пшеницата също  да се въвежда или се счита zа въведена?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия