Да живеем в хармония със себе си - 4

  • 72 805
  • 1 151
# 1 005
Аз питах и също ги видях там, а също и в Биомагазина на пл. Журналист. Вече ги има почти навсякъде по магазините на Биосвят. Доста скъпички идват за 6 бонбона, по 1 лев - бонбончето, то си е големичко и доста вкусно, но са ми по-скоро като за по-специален повод - подарък или изненада  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 006
Сега покрай тия био бонбони се сетих за едни Био кренвирши дето ги бях снимала в тукашната Била

http://i55.photobucket.com/albums/g142/mihof33/parky.jpg?t=1249316096
Виж целия пост
# 1 007
Чудех се в коя тема да попитам и реших тук. Какви ютии ползвате? Сега чак се замислих, че всичките са с някакво гадно покритие, което дали не изпуска нещо по дрехите?
Виж целия пост
# 1 008
Чудех се в коя тема да попитам и реших тук. Какви ютии ползвате? Сега чак се замислих, че всичките са с някакво гадно покритие, което дали не изпуска нещо по дрехите?

Ами аз не гладя, вадя директно от сушилнята и разпределям по закачалки, което ми спестява гладенето. Но ако те притеснява покритието на ютиите, вземи си апаратче за пара-прави пара и минаваш дрехите както са си по закачалките, в момента не мога да включа как му беше името, за да ти пусна линк  newsm78
Виж целия пост
# 1 009
за steamer ли става дума?
Виж целия пост
# 1 010
за steamer ли става дума?

Това, което съм ползвала имаше по-различно име, за което не мога да се сетя.
Виж целия пост
# 1 011
Аз съм още на bio beauty вълна  Whistling Очевидно няма да мога да се сдобия скоро със сутиен на Felinа, ами я кажете имате ли вече впечатления от био грима от zoya.bg : http://www.zoya.bg/shop/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B5.60 ?
А бонбонките дето ги коментирахте вкусни ли са? Струват ли си парите?
Виж целия пост
# 1 012
Кабив, тук сме събрали от най-различни точки на планетата, и едвали ще се намери някой да отговори, но виж в тамата за Алтернативна козметика, там точно сега се обсъжда от ново декоративната  Grinning
Виж целия пост
# 1 013
Kabiv, погледнах линка, който си дала и видях, че био грима е на Alva. Ползвала съм техни продукти преди, не са никак лоши, от някои кремове бях доволна, но за това колко се безвредни и дали всички са - не е сигурно. Клер беше пуснала един много хубав сайт преди време, преди да купя нещо, първо го проверявам там. Понякога продукта го няма и проверявам съставките една по една, което си е чанч.
Имай едно наум, че има много серии и марки бяла и декоративна козметика, от които едни продукти са напълно безвредни, а други има вредни съставки.
На сайта може да провериш и какви спирали за очи препоръчват като безвредни, т.е. имат рейтинг 0-2.
Виж целия пост
# 1 014
Правилно! Не бях се сетила за Skin Deep. Мерси
Виж целия пост
# 1 015
Аз съм си набелязала минералната козметика на Иника. Имат спирали, пудри и т.н. - http://www.theorganicbodycareshop.com/products.asp?Brand=Inika_M … =70&PTID=none
Виж целия пост
# 1 016
Чудех се в коя тема да попитам и реших тук. Какви ютии ползвате? Сега чак се замислих, че всичките са с някакво гадно покритие, което дали не изпуска нещо по дрехите?

Ами аз не гладя, вадя директно от сушилнята и разпределям по закачалки, което ми спестява гладенето. Но ако те притеснява покритието на ютиите, вземи си апаратче за пара-прави пара и минаваш дрехите както са си по закачалките, в момента не мога да включа как му беше името, за да ти пусна линк  newsm78

Аз гладя. Simple Smile
И не мога да си позволя да не гладя. Просто не ми харесва да не ми е огладено детето, мъжа ми, пък и аз да се нося омачкана.........
На детето гладих двустранно дрехите до навършването му на една годинка.От хигиенни съображения.
Ютията ми е с керамично покритие и не мисля, че има някакъв проблем. Глади перфекто- направо пресова дрехите! И този ефект страшно ме кефи.  Grinning
На сестра ми ютията е INOX - също не мисля, че остава нещо по дрехите, това си е метал.
Виж целия пост
# 1 017
Чудех се в коя тема да попитам и реших тук. Какви ютии ползвате? Сега чак се замислих, че всичките са с някакво гадно покритие, което дали не изпуска нещо по дрехите?

Ами аз не гладя, вадя директно от сушилнята и разпределям по закачалки, което ми спестява гладенето. Но ако те притеснява покритието на ютиите, вземи си апаратче за пара-прави пара и минаваш дрехите както са си по закачалките, в момента не мога да включа как му беше името, за да ти пусна линк  newsm78

Аз гладя. Simple Smile
И не мога да си позволя да не гладя. Просто не ми харесва да не ми е огладено детето, мъжа ми, пък и аз да се нося омачкана.........
На детето гладих двустранно дрехите до навършването му на една годинка.От хигиенни съображения.
Ютията ми е с керамично покритие и не мисля, че има някакъв проблем. Глади перфекто- направо пресова дрехите! И този ефект страшно ме кефи.  Grinning
На сестра ми ютията е INOX - също не мисля, че остава нещо по дрехите, това си е метал.

Ей, благодаря ти, realist. Не се бях сетила за ютиите с керамично покритие.
Виж целия пост
# 1 018
Чудех се в коя тема да попитам и реших тук. Какви ютии ползвате? Сега чак се замислих, че всичките са с някакво гадно покритие, което дали не изпуска нещо по дрехите?

Ами аз не гладя, вадя директно от сушилнята и разпределям по закачалки, което ми спестява гладенето. Но ако те притеснява покритието на ютиите, вземи си апаратче за пара-прави пара и минаваш дрехите както са си по закачалките, в момента не мога да включа как му беше името, за да ти пусна линк  newsm78

Аз гладя. Simple Smile
И не мога да си позволя да не гладя. Просто не ми харесва да не ми е огладено детето, мъжа ми, пък и аз да се нося омачкана.........
На детето гладих двустранно дрехите до навършването му на една годинка.От хигиенни съображения.
Ютията ми е с керамично покритие и не мисля, че има някакъв проблем. Глади перфекто- направо пресова дрехите! И този ефект страшно ме кефи.  Grinning
На сестра ми ютията е INOX - също не мисля, че остава нещо по дрехите, това си е метал.

А защо остана с впечатление, че някой у дома ходи смачкан  newsm78 ?
Виж целия пост
# 1 019
за steamer ли става дума?

Това, което съм ползвала имаше по-различно име, за което не мога да се сетя.
a kak изглежда? че и аз си мисля за нещо такова
http://www.germes-online.com/direct/dbimage/50212798/Steamer.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия