Да живеем в хармония със себе си - 4

  • 72 805
  • 1 151
# 750
Да споделя, че правих мляко от кашу и веганския сладолед(направих го със смокини) и съм силно очарована! Май ще си купувам блендер... Сега ги направих е робот и приставката към миксера, но ми е много малко вместимостта и правя всичко на порции и цапам твърде много.... Вие какви блендери ползвате? Бяхте споменали едни американски май, тях мисля ги намерих, но са ми скъпички. Гледах, че има със стъклени кани...

Били Grinning
Виж целия пост
# 751
По коя рецепта прави сладоледа?   bouquet

Вижте какво намерих за алергиите и как можем да си направим сами тест за алергии (мисля че е полезно):
http://nanocom-bg.com/test/index.php?option=com_content&view … id=26&lang=bg
Виж целия пост
# 752
Открих за себе си УСМИВКАТА!!!!  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

тези дни се усмихвам ей така, дори ако не ми е хубаво и наистина променям енергията си!!!

толкова съм щастлива да го открия, досега не го бях пробвала...
А настроението е тотално различно след това, направо е невероятно как това съзнателно усилие променя реалността ти...


 Peace Party Grinning

И аз това се опитвам, но нещо не успявам всеки ден...
Виж целия пост
# 753
Въпрос към тези, които не ядат риба: как си набавяте необходимите мастни киселини Омега 3(спомням си, че бяха 3 вида- като от растителен произход можеш да си набавиш само единия вид)?
Виж целия пост
# 754
Въпрос към тези, които не ядат риба: как си набавяте необходимите мастни киселини Омега 3(спомням си, че бяха 3 вида- като от растителен произход можеш да си набавиш само единия вид)?
9
Има ги вси'ки. Може да пиеш по една лъжи'ка ленено масло. (не намирам буквата на този комп)
Виж целия пост
# 755
Вижте какви нови продукти намерих, но не виждам цените:
http://balevbio.bg/index.php?main_page=index&cPath=2_4
Виж целия пост
# 756
Вижте какви нови продукти намерих, но не виждам цените:
http://balevbio.bg/index.php?main_page=index&cPath=2_4
Вчера видях такива в Мола в София. Бяха по 6-7лв и се продаваха в Бамбоо бара.
Виж целия пост
# 757
Въпрос към тези, които не ядат риба: как си набавяте необходимите мастни киселини Омега 3(спомням си, че бяха 3 вида- като от растителен произход можеш да си набавиш само единия вид)?

smurfette
JeniB ти е отговорила,аз бих добавила само понеже вкусът на лененото масло е много силен можеш да го добавяш по малко във всяко ястие,но внимавай без топлинна обработка.Ако ти е много силен (за мен е така,дори в супа съвсем малко да сложа пак е силен).Можеш да си купиш ленено семе,едро смляно него го слагам навсякъде без проблем в салати,супи,мюсли  в ястията,но винаги точно преди да сервирам,между другото много хубава украса е  Flutter
Виж целия пост
# 758
Problemat s lenenoto seme e, che sadarzha cianid. Zatova za predpochitane e olioto. Ako ne ti haresva na vkus, go vtrivai v kozhata si.
Виж целия пост
# 759
P.S. Ne moga sega da dam link, no imashe strahotna tema Kak da si nabavia gama linolenova kiselina. Tam ima vsichko za EMK. Izvinete za latinicata.
Виж целия пост
# 760
аз го слагам в хляба,лененото семе, но май не било правилно newsm78
четох някъде ,че само смляното и веднага упитребено ленено семе е пълно с омега 3 и6 мазнини
че и за деца под 12 не ставало- а моите си тъпчат хляб,пълен с разни семена  ooooh!
 как мислите?да продължавам ли да им давам?
Виж целия пост
# 761
Аз давам смлян лен дори и на Ясен, който скоро направи годинка. Не виждам с нещо да му вреди.
Виж целия пост
# 762
Въпрос към тези, които не ядат риба: как си набавяте необходимите мастни киселини Омега 3(спомням си, че бяха 3 вида- като от растителен произход можеш да си набавиш само единия вид)?

Пия таблетки с омега 3. На Ескимо или едни други, немски, не се сещам фирмата.
Виж целия пост
# 763
Въпрос към тези, които не ядат риба: как си набавяте необходимите мастни киселини Омега 3(спомням си, че бяха 3 вида- като от растителен произход можеш да си набавиш само единия вид)?

Пия таблетки с омега 3. На Ескимо или едни други, немски, не се сещам фирмата.
Това Ескимо не е ли от риба?
Виж целия пост
# 764
Да, от сьомга. Четох статия на един френски лекар, че лененото масло ставало дори вредно след като престои, и реших да не рискувам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия