Летували ли сте на плаж Харманите в Созопол?

  • 2 105
  • 4
За първа година сме се насочили към Созопол,но не познаваме курорта.Имало много плажове,но най често се спряга Харманите.Интересува ме ,дали не е каменист,дълбок и с тясна пясъчна ивица?Семейството ни не умее да плува и не сме любители на такъв тип плаж,а си харесах там един хотел.Ако сте били ,споделете малко информация.Препоръчаха ми централния им плаж,но не си  намираме изгоден хотел.
Виж целия пост
# 1
Ако сте с дете не бих ви съветвала да изберете Харманите. Морето през повечето време е бурно, има водорасли, става бързо дълбоко ... Peace
Виж целия пост
# 2
Широк е плажа, но често е бурно и много бързо става дълбоко.
Централният плаж е по-малък, но почти няма вълни, и преминава плавно от плитко към дълбоко.  Peace Не е далеч от Хармани, самия град не е голям и където и да е хотела, има не повече от 15 мин пеш.
Виж целия пост
# 3
Плажната ивица е дълга и широка, но морето става веднага дълбоко. Заливът е доста открит и вълните са много силни.
Аз лично много съм се плашила, защото не можех да изляза веднъж. А аз влизам само на зелен флаг.

По-добър избор е плажа на Каваци.
Централният е пренаселен.
Виж целия пост
# 4
Летувахме веднъж, и един ден пред нас извадиха удавник. Зъщеря ми /на 5-6 години тогава/ до края на почивката не влезе във водата. Оттогава го заобикаляме този плаж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия