Пулсира в мама точицата вече, през НОЕМВРИ ще е мъничко човече

  • 11 935
  • 304
# 255
Аз за съжаление си пъпчасвам като пред цикъл.
Имало поверие, че ако носиш момиче, то ти отнемало красотата - вярвате ли на това поверие?
Мерси, Мария   bouquet Успокоих се, че не съм сама (с пъпките) Аз до сега все съм чела, че жените като забременяват стават по-красиви и особено се разхубавяват след раждане. Та за това се притесних, че аз погрознявам с тези пъпки  Cry
А относно поверието - и аз съм го чувала, но още като бях малка майка ми го опроверга като забременя със сестра ми Wink през годините много мои познати са забременявали с момиче, пък са се разхубавявали, така че, твърдо не! Всичко си е до организъм, не вярвам на разни поверия  Peace
Mari_rus и аз (като Катерина26) съм чувала, че е опасно да те преглеждат с "бъркане", но не помня до кой месец  newsm78 Да каже някой, който е по-информиран
Относно секциото - евала им правя! И аз съм много против такива решения, които се диктуват от суетата (хем искам бебе, хем няма сега заради него да се разширя, я.... то не може така!)
А това, че след секциото следва нормално раждане... newsm78 за пръв път чувам и в момента се опитвам да си го обясня
Виж целия пост
# 256
zlitova-др Балев е ехографист,не е АГ специалист,малко уточнение  Simple SmileАз ходя също в Майчин дом при др.Бейлерян и съм доволна,но само на частни прегледи,за ЖК има време,може и при нея
именно и затова споменах за Балев ,че при него ходят на фетална морфология,тоест той е ехографист, не е гениколог.
Despovche, и аз ходя при Бейлерян ,доволна съм засега, имам и някои забележки разбира се,но определено мисля, че е добър специалист и е много добра и позитивна като човек. Hug
Виж целия пост
# 257
Минавам да поздравя Simple Smile Честито на мамите видели сърчица, крачета и рачички Hug
Относно болките в гърдите и подутия корем -същата работа и при мен Sad
Виж целия пост
# 258
Despovche, Miracle82, грешката е моя  Wink. Утре ще ми запазят час за събота в МД, ако има дежурен, ако не, за през седмицата и ще имам на предвид д-р Бейлерян, щом и 2те сте доволни  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост
# 259
Отчет - чухме  сърчицето на бебето - тупка си, не можах да видя подробности, забравих, че  този лекар, при който съм днес не му е добър апарата. Изкара бебето с една седмица по-малко, ама то това се случва първите седмици. Защото едно трепване на ръката и се получава разлика с дни. В края на месеца съм ЖК, дотогава незнам как ще издържа, ама няма как. Тогава ще ми се пада да ходя и на преглед за гънката и носните костици.
Виж целия пост
# 260
mari_rus, и в Русия е така - не гледат на ехограф, но затова пък "бъркат". С мануалния преглед докито установи до колко се е разширила матката и дали уголемяването й съответства на седмиците, в които съм. Другата седмица пак ще ходя и от сега предчувствам, че пак така ще мине - с "бъркане"  Rolling Eyes Дали ще бъркат с ръце или с вагинален ехограф, според мен е все същото...

maria.krumova, пишете ме и мен в отбора  Sad Много съм зле - лице, шия, деколте, гръб. Даже и в пубертетските си години не съм имала толкова много. Съмнявам се, че това има нещо общо с пола на бебо, защото мои приятелки, бременни с момиченца, не са имали такива екстри, а напротив - даже по-хубави им бяха станали кожите.... Thinking

Gulja, от хормоните е. И аз в чудо съм се взела и вчера даже си мислех дали не ми е толкова нервно, защото нося скорпионче в коремчето си  Joy
Виж целия пост
# 261
Добро утро!!!
Как сте днес?
Относно "бъркането",по -нататък се прави  цитонамаска,за която знам ,че също не е препоръчителна.Аз преди да забременея си бях пуснала изследвания за цитонамаска и вагинален секрет.
Виж целия пост
# 262
Добро утро  Hug Тази сутрин кафето е от мен   bouquet
Виж целия пост
# 263
Здравейте и от мен! Един прекрасен ден на всички.

Да се отчета, за гърдите, аз вече съм с размер 95 Д, по - големи няма  Laughing
За пъпките имах, до преди 1-2 седмици и после сами се изчистиха, споко момичета временно е!
За коремчето и моето е видимо вече  Embarassed ....

Момичета, стискайте ми палци! Днес от 14 ч. сме на преглед за ръчички и крачета.... Много ми е притеснено, като преди всеки преглед.... Знам че трябва да видя да се движи, да мърда... Ах до обяд ще полудея!  Praynig
Виж целия пост
# 264
добро утро newsm51,не мисля,че има проблем да те преглеждат с вагинален ехограф,а относно цитонамазката-та тя се взема просто с  един тампон,аз ходя при Бойчев(Тутракан) и на първия пеглед ме гледа с вагинален,взе секрет за цитонамазка,кръв,урина,мерки-май това беше,ако имате доверие в лекарите си-не се притеснявайте newsm10
Виж целия пост
# 265
Ох, Boyanna, с какво кафенце ни черпиш днес  Party. Аз така обичам, но го спрях заради бебо или поне докато мине прегледа и доки се произнесе. Сега се опитвам да го заместя с какао, обаче то има вкус на вкиснало  Sick. Не знам дали на какаото наистина му има нещо или пак са ми се объркали вкусовете. По едно време водата ми беше гадна, чипса имаше вкус на стиропор...
Лек ден на всички  Hug
Steletu, стискам палци  Peace
Виж целия пост
# 266
steletu  fingerscrossed
Аз ще хода на лекар в четвъртък -09.04.Предполагам,че ще видим сърчице...
Относно гръдната обиколка-аз по принцип съм Д-75, сега положението започва да става критично...
За щастие нямам проблем с кафето,пия си по едно сутрин,но на мен не ми се и гади особено.
Вчера установих,че когато хапна нещо сладко на гладно започва да ми се гади, също и от миризми иначе не.
zlitova   Hug
Виж целия пост
# 267
Добро утро и от мен.
Относно вагиналния преглед - с него може да се преглежда до 3 месец след това остава само ехографа.
zlitova  на мен водата също ми горчи а толкова много обичам да пия вода и сега не мога да и се насладя.
Steletu нямаш причина да се притесняваш всичко е наред.  Ама с теб май ще се бием. Я по-спокойно.
Виж целия пост
# 268
Добро утро, девойки!
Уфф и на мен взе да ми става лошичко, но търпимо.  Корема ми е подут като балон и ми е тежко и не мога да спя. Това всичко на куп само за 3 дни. До преди това ми беше екстра.  Crossing Arms
Пъпки нямам, даже леко съм се разкрасила  newsm03 ми се струва.
В Холандия почти не преглеждат вагинално. Секциото също е мираж, но и изобщо не са върха на АГ-то, Голям процент раждат вкъщи, а  епидурална е свободно достъпна от 2007 г.  Crazy А бе изобщо са на принципа-колкото по натурално, толкова по-добре.
Отивам да се чудя какво да хапна.  Sick
Виж целия пост
# 269
Добро утро и от мен момичета!Аз започнах да едрея още преди да разбера че съм бременна,някои казват,че организма ми се бил подготвял,ама аз нещо не вярвам!На 10-ти съм на преглед и много се вълнувам и същевременно притеснявам дали ще видим ръчички и краченца и дали всичко е на ред с бебо! Sad А между другото сутринта забелязах,че гърдите вече не ме болят!Дали трябва да се притеснявам??? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия