пролетна алергия

  • 18 652
  • 17
# 15
Защо всички със поленова алергия се сещат за нея когато започнат да цъфтят полените? Най-доброто средство срещу тази упорита диагноза е да се започне още от октомври месец да се пие по схема пчелен полен. Така до края на март. Резултатът е, че когато почне цъфтежа на полените може би няма да имате и помен от тази алергия, или поне ще я усещате много леко. На този етап мога да ви препоръчам да пиете само чист гел от алое вера, понеже той съдържа естествен антихистамин и има много силно противоалергично действие, а в носа да пръскате алое фърст - това е спрей с алое, прополис и 11 антисептични билки. Така поне ще намалите алергичните реакции на организма и ще дишате по-норвално. Това е моят съвет  Hug
Виж целия пост
# 16
Някой знае ли какво може да се пие по време на бременност. Вече влизам в 9-тия, а от няколко дни алергията ужасно се засили. Док каза, че мога да пия антихистаминови хапчета, но още се чудя.... Ако някой има опит, да сподели, моля.
Виж целия пост
# 17
Защо всички със поленова алергия се сещат за нея когато започнат да цъфтят полените? Най-доброто средство срещу тази упорита диагноза е да се започне още от октомври месец да се пие по схема пчелен полен. Така до края на март. Резултатът е, че когато почне цъфтежа на полените може би няма да имате и помен от тази алергия, или поне ще я усещате много леко. На този етап мога да ви препоръчам да пиете само чист гел от алое вера, понеже той съдържа естествен антихистамин и има много силно противоалергично действие, а в носа да пръскате алое фърст - това е спрей с алое, прополис и 11 антисептични билки. Така поне ще намалите алергичните реакции на организма и ще дишате по-норвално. Това е моят съвет  Hug
Подкрепям - АБСОЛЮТНО ВЯРНО!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия