Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 837
  • 1 352
# 195
   Има една работа, че понякога може да получиш фалшиво усещане на позив за уриниране -
малко фитнес с "тамошните" мускули и наместване и се оправя. Chiges, това ли имаш предвид?
Виж целия пост
# 196
Току-що си поръчах многократни превръзки  Party от ето тук http://www.babydreamsboutiquetrunkshow.com/store/WsDefault.asp?C … lothMenstrualPads . Проверих специално във формата за поръчка, мисля че доставят и до Бг  Peace . Има стрхотни десени...едвам си избрах  Crazy .Поръчах си 3 от най-тъничките и 3 от по-дебелите, нямам търпение да си ги получа  Grinning .
Сега отивам да си взема чашка. Май ще се взема Дива, че нея я има из магазините, а не ми се чака, че сега ми е момента  Wink .
Виж целия пост
# 197
Току-що си поръчах многократни превръзки  Party от ето тук http://www.babydreamsboutiquetrunkshow.com/store/WsDefault.asp?C … lothMenstrualPads . Проверих специално във формата за поръчка, мисля че доставят и до Бг  Peace . Има стрхотни десени...едвам си избрах  Crazy .Поръчах си 3 от най-тъничките и 3 от по-дебелите, нямам търпение да си ги получа  Grinning .
Сега отивам да си взема чашка. Май ще се взема Дива, че нея я има из магазините, а не ми се чака, че сега ми е момента  Wink .
a не ви ли притесняват боите, с които са боядисвани тъканите? Не е ли по-добре да ползвате бели?
Виж целия пост
# 198
   Има една работа, че понякога може да получиш фалшиво усещане на позив за уриниране -
малко фитнес с "тамошните" мускули и наместване и се оправя. Chiges, това ли имаш предвид?
Не съм сигурна, може и това да е, но по- скоро имам чувството, че е циститоподобно пробождане. Но пък са единични такива и отшумяват.
Чудех се дали не правя някаква аналогия за чуждо тяло с катетъра при раждането и това по някакъв начин да ме качва на шина. Не че е за тази тема това.
Виж целия пост
# 199
Току-що си поръчах многократни превръзки  Party от ето тук http://www.babydreamsboutiquetrunkshow.com/store/WsDefault.asp?C … lothMenstrualPads . Проверих специално във формата за поръчка, мисля че доставят и до Бг  Peace . Има стрхотни десени...едвам си избрах  Crazy .Поръчах си 3 от най-тъничките и 3 от по-дебелите, нямам търпение да си ги получа  Grinning .
Сега отивам да си взема чашка. Май ще се взема Дива, че нея я има из магазините, а не ми се чака, че сега ми е момента  Wink .
a не ви ли притесняват боите, с които са боядисвани тъканите? Не е ли по-добре да ползвате бели?

Ами честно казано не се бях замисляла по въпроса. Това означава ли, че трябва да нося само бяло бельо, защото другото е боядисвано  newsm78 . И кое ми гарантира, че белият плат не е избелван с някакви препарати? За сега не ме притеснява това  Peace . Достатъчно ми е че са памучни и ще бъдат прани с безвреден прах  Peace
Виж целия пост
# 200
   Предполагам, че е съобразено това какви бои имат - нали все пак са екологичен продукт. Моите са неизбелвани.
Виж целия пост
# 201
                          Някой взе ли си от яйцата  Blush?
Що рече?  Grinning Туй съм го пропуснала. Какво е?
                          Тази тема, 5-та, 6-та страници.
Виж целия пост
# 202
Хайде, моля, употребилите превръзките да дадат коментари  Praynig
На мен ми изглеждат доста плътни и без парчето (и то мини-размера!), т.е. чудя се панталон как се носи с тях; а и колко време издържат  newsm78.

Апропо, яйцата - май са нововъведение на китайските топки? Grinning

Напред става дума дали чашките стават за лохии. Според мен не, и то само заради личния комфорт - хем, че съм от тези без никакви поражения от раждането, хем пак нямаше да ми е комфортно да ползвам друго освен превръзка...
Виж целия пост
# 203
А, разбрах защо съм го пропуснала- след преинсталирането не може да отварям pdf и чакам мъжът ми да се смили  Crazy. Благодаря, Виргиния.
Виж целия пост
# 204
Тази нощ за пръв път чашката ми беше пуснала бая.Добре,че ви чета и си бях сложила парче лигнин за предпазване. Hug
                        Имаше ли поражения после? При мен също пропусна малко снощи, но е била наистина много пълна, и днес... още малко. Вече я поставям и махам много лесно, но май поради това не я поставям много внимателно, и вероятно неправилно  Tired. Лошото е, че вече не я усещам и не мога да преценя дали си е на мястото... Имаше си предимства, като се усещаше малко  Twisted Evil.
Виж целия пост
# 205
Аз се отказах да си взимам Дива, сега се колебая между Лейди къп и Муун къп, наясно съм, че е индивидуално решение, но ще съм благодарна ако някой изкаже наблюдения  Praynig .
Виж целия пост
# 206
Тази нощ за пръв път чашката ми беше пуснала бая.Добре,че ви чета и си бях сложила парче лигнин за предпазване. Hug
                        Имаше ли поражения после? При мен също пропусна малко снощи, но е била наистина много пълна, и днес... още малко. Вече я поставям и махам много лесно, но май поради това не я поставям много внимателно, и вероятно неправилно  Tired. Лошото е, че вече не я усещам и не мога да преценя дали си е на мястото... Имаше си предимства, като се усещаше малко  Twisted Evil.

Ами да-беше цикъл пълен с поражения,а и неестествено дълъг и с едно особено на цвят течение последните 2 дни.Мислех да пиша тук,ама се заех вместо това да вмъквам среща с гинеколога си тия дни.
И аз я поставях много невнимателно.Не знам дали е възможно от това да е,но определено като си я мушна набързо и протича,а като съм по-внимателна в наместването и-всичко е перфектно...магия някаква.Иначе ви чета как си режете дръжката и как може да се вади без нея и ви се чудя-на мен определено ми е толкова нвътре,че не мога да стигна дръжката без да се понапъна над тоалетната.Не знам дали това е правилно или не,ама така го усетих и така си я слагам-навътре и назад. ( Embarassed )

Ще пиша пак след разговор с гинеколога,когото не съм посещавала откакто родих.Вината си е негова де-каза ми да се върна като спра да кърмя...
Виж целия пост
# 207
Ще пиша пак след разговор с гинеколога,когото не съм посещавала откакто родих.Вината си е негова де-каза ми да се върна като спра да кърмя...

 Joy Joy JoyКак да предположи един гинеколог, колко време може да се кърми  Joy Joy  bouquet
Виж целия пост
# 208
...Ами да-беше цикъл пълен с...
                       Уф, днес бях голяма фира - протича(-ше) доста често  Rolling Eyes. Но и не мога да се оплача, мислите ми бяха заети с много други неща, слагах бързо и невнимателно. И на кръгъл час почиствах, че беше поне до половината пълна. Трябва да и намеря мястото и да съм по-внимателна. След мъничко ще погледна пак книжката да си припомня технологията. Миналия път всичко беше перфектно.
                       Иначе е съвсем идентично и при мен: оставила съм част от дръжката, и не бих я отрязала повече (т.е. до дъно), защото не виждам как ще мога да я изваждам. И се убедих, че спокойствието при боравене е много важно - колкото си по-спокоен, толкова по-елегантно се получава всичко  Peace.
                       Дим, благодаря ти за бързия отговор   bouquet!
Виж целия пост
# 209
Някой да ползва Муункъп или Лейдикъп, че съм пред дилема  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия