Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 837
  • 1 352
# 180
Вече съм горд собственик на чашка. На жово изглежда много по добре отколкото на картинка. Много е мъничка и мекичка. Нямам търпение да ходя да я пробвам че съм и на финала на цикъла Mr. Green
                           Честито   bouquet! Най-много ме радва, че ти изглежда мъничка, понеже лично на мен ми изглеждаше огромна като я видях за първи път  Shocked  hahaha.
                          julie.k, и при мен е така - лесно я поставям, обаче махането трябва да го доотрепетирам повече. Нямам достатъчно практика май. То и гледах почти да не я махам, де. Чакам с нетърпение следващия цикъл  Blush.
Виж целия пост
# 181
(...)
                          julie.k, и при мен е така - лесно я поставям, обаче махането трябва да го доотрепетирам повече. Нямам достатъчно практика май. То и гледах почти да не я махам, де. Чакам с нетърпение следващия цикъл  Blush.
Ужас, направо девствена се почувствах  Mr. Green Явно само с разклащане настрани не успявам. Следващия път ще се опитам да притисна чашката, че да я извадя по-лесно. Ама ако е пълна, дали пък няма да се разлее  Thinking

Бухти, казах и в отчетната, но никой не се възмути, нито дори зачуди. Явно много между другото съм снесла инфото Wink
Виж целия пост
# 182
...Явно само с разклащане настрани не успявам. Следващия път ще се опитам да притисна чашката, че да я извадя по-лесно. Ама ако е пълна, дали пък няма да се разлее  Thinking
                          hahaha... И аз така... И да, трябва малко да се притисне, и ако дупчиците не са запушени уж трябва да е лесно. Аз имах същите притеснения за разливането, но не разлях. Уж внимавах, де  Twisted Evil. Като се стисне малко вакуума се... как се казва... разбива  newsm78?
Виж целия пост
# 183
Другия път ще пробвам така  Peace Но да ми се възобнови цикълът първо  Laughing

"Наруши"? Да се наруши вакуумът? (Така май е най-добре).
Да се развакуумира вакумът  hahaha

Сетих се за онзи виц:
- Какво е вакуум?
- Абе в главата ми се върти, ама не мога точно сега да се сетя.

Успокои ме, че не си разляла дори и след стискането. Ще съм по-смела после!
Виж целия пост
# 184

Бухти, казах и в отчетната, но никой не се възмути, нито дори зачуди. Явно много между другото съм снесла инфото Wink

Неее, не е това, ами просто в Отчетната вече не сме интересни с нашите чашки - то сумА ти народ си накупихме чашки и вече им омръзна да се изненадват и озадачават Simple Smile
И аз още не съм пробвала чашката, дори не съм я стерилизирала  Blush Ама нещо ми закъснява необичайно много, да видим дали е от кърменето тази работа.
Виж целия пост
# 185
здравейте момичета  Hug
Твърдо съм решена да си поръчам ткава чашка. Единственото, кото ме притеснява е, че незнам дали да си взема размер А или размер Б. Не съм раждала все още и съм на 27 години. Имам мераци скоро да имам дете. Мислите ли, че ако взема размер А, ще ми е голяма?
Също така в сайта на Екомама Mooncup е на цена 50 лв. В Amazon Diva е около 25 долара, но с доставката най-вероятно ще дойде на същата цена. Според вас кое да избера  newsm78
Четох в началото на темата линка със сравненията, и като че Mooncup e по-добра  newsm78
Приемам всякакви съвети, включително и други предложения. Много ви благодаря предварително. Нямам търпение и аз да стана горд собственик  Crazy
Виж целия пост
# 186
... Мислите ли, че ако взема размер А, ще ми е голяма?

E, на този въпрос намя как да ти се отковори - разликата е под 5 мм. Мен ако питаш и след вагинално раждане, ако дамата е заклет Кегел-спортист, Б ще й пасне Grinning
Но като се има предвид, че се ползва няколко години, може би човек е добре да се довери на производителя относно размерите и да си вземе точни яразмер, така може да се оцени дали продуктът "е за мен" пък живот и здраве после (след 30 или след детето) може и друг размер да си вземеш...
Виж целия пост
# 187
... Мислите ли, че ако взема размер А, ще ми е голяма?
E, на този въпрос намя как да ти се отковори - разликата е под 5 мм. Мен ако питаш и след вагинално раждане, ако дамата е заклет Кегел-спортист, Б ще й пасне Grinning
Но като се има предвид, че се ползва няколко години, може би човек е добре да се довери на производителя относно размерите и да си вземе точни яразмер, така може да се оцени дали продуктът "е за мен" пък живот и здраве после (след 30 или след детето) може и друг размер да си вземеш...
                        Аз едва вчера разбрах, че съм си взела грешен размер  Blush. Взех В, а е трябвало да взема А. Нямам оплаквания и се чувствам перфектно. Не бих сбъркала нарочно и нищо не искам да кажа с този пост, единствено може би, че спокойно може да вземеш В, и да не ти дотрябва А. Най-вече всичко си е до анатомични особености мисля. Помисли си, реши, и скачай в дълбокото. Според мен си за В, нямаш гаранция дори дали няма да я загубиш за три години.
                       Муункъп-а от екомама мисля, че можеш да го вземеш същия ден при добро стечение на обстоятелствата. Ако например фирмата се окаже във вашия квартал  Twisted Evil.
Виж целия пост
# 188
И аз на това много му се чудех като човек раждал секцио по неволя и с мераци за нормално раждане,ама като гледам то година и половина след раждането се възстановява цикъла при щедро кърмене и мързелашко захранване,та и аз мисля да не сменям след раждане моята си чашка с размер Б.Като се замисля то така и мъжа си би следвало да сменя,щото сега ме е направил по негова мярка... Embarassed
Виж целия пост
# 189
И аз на това много му се чудех като човек раждал секцио по неволя и с мераци за нормално раждане,ама като гледам то година и половина след раждането се възстановява цикъла при щедро кърмене и мързелашко захранване,та и аз мисля да не сменям след раждане моята си чашка с размер Б.
На мен ми дойде на петия месец при същите условия Close Та си ползвам чашката сега.
Но иначе, Софи, можеш да си вземеш Б, ако по-нататък прецениш, че ти трябва А ще си вземеш, не е казано, че доживот трябва да ги ползваме тези чашки все пак.
Виж целия пост
# 190
                          Някой взе ли си от яйцата  Blush?
Виж целия пост
# 191
Да споделя моя опит - сложих чашката лесно. Нямах проблеми.
Отрязох опашката до дъно Peace
Но като сложих чашката се почна едни болки в корема, гадене и виене на сят. Така както се чувствам когато съм с тампон. Въпреки това спах с нея. И днес съм с нея пак. Вече не изпитвам неразположения.

Между другото се чувствах зле и като ми сложиха спиралата. Явно не ми понся чуждо тяло  bouquet
Виж целия пост
# 192
Тази нощ за пръв път чашката ми беше пуснала бая.Добре,че ви чета и си бях сложила парче лигнин за предпазване. Hug
Виж целия пост
# 193
Което ми напомни, че още не съм снимала новичките превръзки да ви ги покажа  Mr. Green
Все забравям.
Виж целия пост
# 194
По едно време се говореше за продължителността на цикъла- мога да кажа, че при мен няма скъсяване. Дори напротив- май вървя към седми ден  Confused. Може и да е поради огромното закъснение, знам ли, ама таях една надежда...
Мимито, и аз имах подобен временен дискомфорт, добре че и при мен отмина. Сега пък ме пробожда някак си уретрата. Дали не ги мисля прекалено много тези неща и да си създавам конфликти  newsm78.
                          Някой взе ли си от яйцата  Blush?
Що рече?  Grinning Туй съм го пропуснала. Какво е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия