Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 820
  • 1 352
# 975
Мег, както ти е удобно.  Hug

А яйцата от къде ги поръчахте? Я дайте сайт?
...
Виж целия пост
# 976
за яйца и аз се записвам. Peace
Виж целия пост
# 977
Еее, супер, аз мислех, че само аз пропуснах предния път  Laughing
Виж целия пост
# 978

Можете ли да кажете какви са им размерите?

Диаметър на трите/нали са три...?/
Виж целия пост
# 979
Можете ли да кажете какви са им размерите?
Диаметър на трите/нали са три...?/
[/quote]

На око ми изглеждат 3.и малко, 2.и малко и 1.5 някъде в диаметър
Виж целия пост
# 980
Благодаря!!! Hug
Виж целия пост
# 981
monda, да.
Кой ще ми даде сайта, от който сте поръчали? - Видях, че за рубли говорите и размятате някакви руски линкове. Не ме огрява мен. Ще търся други.

Мерси! bouquet  Wink
Виж целия пост
# 982
                          Ох, момичета... След 24 часово носене на голямото яйце вече го чувствах огромно и неприятно тежко. Смених го снощи със средното, 1000 пъти по-добре се чувствам (успявам да забравя за него с часове)... И пак само повдиганията правя. Ще го понося известно време и ще се върна на голямото за по-сложните неща.
Виж целия пост
# 983
Здравейте!  Hug
Искам и аз таквиз яйца.  Rolling Eyes
Ще се върна назад да прочета повече, но междувременно да попитам - подходящи ли са за бременни с цел подготовка за раждане?
Ако пък не са - за след раждането ще ми са ми от полза предполагам.  Thinking
Виж целия пост
# 984
Здравейте!  Hug
Искам и аз таквиз яйца.  Rolling Eyes
Ще се върна назад да прочета повече, но междувременно да попитам - подходящи ли са за бременни с цел подготовка за раждане?
Ако пък не са - за следраждането ще ми са ми от полза предполагам.  Thinking

Тини-мини, сакън, не са за преди раждането - трябва ти разтягане, не стягане сега. Земете се по-добре с мажите на перинеума (след 34-36 седмица), това ще ти помогне много. Но след раждането с яйцата много бързо ще си върнеш формата - да спрат лохиите и ти да се почувстваш готова и можеш да започваш.
Виж целия пост
# 985
Да разбирам ли, че яйцата не са много подходящи за нераждали жени  newsm78
Да не взема нещо да се стегна много и после като забременея да се видя в чудо  Laughing
Виж целия пост
# 986
Да разбирам ли, че яйцата не са много подходящи за нераждали жени  newsm78
Да не взема нещо да се стегна много и после като забременея да се видя в чудо  Laughing
                           Подходящи са определено, но не и по време на бременност. Но ако не се лъжа в клипчето, което пуснах последно вчера казаха, че нераждали жени може да започнат от средното яйце, не от голямото.
Виж целия пост
# 987
Разказваха ми за превръзки с чип, който чрез йонизация лекува доста гинекологични проблеми? Моля, ако някой има повече информация по въпроса, нека да сподели. На мен ми звучи интересно.
Виж целия пост
# 988
Разказваха ми за превръзки с чип, който чрез йонизация лекува доста гинекологични проблеми? Моля, ако някой има повече информация по въпроса, нека да сподели. На мен ми звучи интересно.
                           Нямам идея за тези превръзки, но нефритените яйца, които ползваме също помагат при гинекологични проблеми: първо с лечебните свойства на нефрита, и отделно чрез масажиране мускулите и кръвообращението на тазовото дъно.
Виж целия пост
# 989
Абе я да ви питам - доколко сте убедени, че цялата тази работа с яйцата и чашките е напълно безопасна? Мисля си за чашката - 6 денонощия месечно стои вътре - да не се получи някакво претъркване ли, притискане ли, което да се отрази зле? Да не се случи след 10 години да изследват болните с някакви оплаквания, и да се окаже, че 85% от тях са ползвали чашки 5-10 години? Мисля си, че лекарствата би трябвало да минават няколкогодишни тестове, логично е да важи същото и за нещата, които държим вътре в тялото си? Аз всъщност се въздържах да си сложа спирала поради такива причини, чак ми е интересно колко лесно се реших за чашката.
Рамирес, благодаря, че намери упражненията заради нас!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия