Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да намеря лаборатория за изследвания?
Какви са ползите от посещаването на женска консултация?
Защо е важно да стерилизираме шишета и биберони?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да намеря лаборатория за изследвания?
-
Какви са ползите от посещаването на женска консултация?
-
Защо е важно да стерилизираме шишета и биберони?
-
Какво представлява записът на тонове по време на бременност?
-
Как се къпе бебето през първите дни и може ли да се използва бебешки шезлонг за къпане?
и в 2 часа пак върнах поръчката.......ама какво да се прави....за разлика от други сутрини спах до 7,30 което си е постижение.......
Цяла нощ е с температура и бълнува. Днес вече има около 20 пъпки и почват да го сърбят и не дава да го мажем и е ужас. Така се надявах да ни се размине, но уви.. Дано само я изкара по леко.
чакаме ви бързо!
!
Бъди здрава и щастлива! Нека се осъществят и най-смелите ти желания! 

. Контракциите са си нещо отделно - и тях си ги имам, но тези бодежи са друг тип тормоз. Ще питам лекаря другия път, дано не е нещо тревожно.
Но вече всички си тръгнаха и изчистихме и сега ще почина малко, че по-късно ще излизаме. Днес ми е много динамичен ден 