Препоръчайте ГОЛЕМИ бебешки магазини в София, плийс!

  • 44 153
  • 38
Здравейте! Simple Smile Аз съм една бъдеща мама, която вече се замисля за покупките свързани с раждането на рожбата ни през лятото Simple Smile
В тази връзка моля опитните мами да дадат идеи за големи бебешки магазини в София (като име и местоположение), където да има богат избор от колички, креватчета, коритца, аксесоари за майката и бебето и прочие. Специално от голям избор на колички се вълнувам най-много, че там е цяло море и ми се иска да видя, да пипна, да побутам и тогава да купувам... Предварително много благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Веднага се сещам за Джъмбо на бул. България до Биллата. Много са изгодни там нещата,за качество не претендирам , да се изкажат майките!

Съвсем наблизо , по бул.Тодор Каблешков, посока Хладилника има един друг магазин за бебешки стоки, а в обратна посока пак по Тодор Каблешков е търговски център Френдс.
Там мисля имаше магазин на Чиполино.

За креватчета има един много сладък магазин пак на бул. България,посока Бояна от дясната страна, след бизнес-сградата Белисимо.

Всички изброени магазини са близо един до друг и с едно ходене, може да ги разгледаш всичките! Леко бременеене!

Виж целия пост
# 2
Мерси, но не мога да се сетя къде беше Т. Каблешков  newsm78 Ще трябва да разпитам. За там разбрах, че има магазин на Чиполино и определено ще го посетя! А за Джъмбо - класика, но за съжаление не е добър за колички и креватчета Sad От там ще си взема дрешките обаче Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Т.Каблешков е булеварда ,който се пресича с бул. България до Биллата! Виж най-добре ето тук www.bgmaps.com
Виж целия пост
# 4
Ааа сетих се и като идвам от България от към центъра наляво по  Каблешков ли е някъде на Чиполино магазинът?
Виж целия пост
# 5
Надясно по Клаблешков, пада се в едни нови кооперации, на около 300 метра от светофара на Биллата! Има паркинг отпред и доста магазинчета и офисчета, а и една огромна табела  FRIENDS.Ще се ориентираш! Peace
Виж целия пост
# 6
Много благодаря! А да знаеш нещо за магазин Пакостник в Овча купел (който има и онлайн пазарауване) ? Или Щъркел на Стамболийски, или Хиполендите??
Виж целия пост
# 7
Забравяте и Вис Виталис на Симеоновско шосе. Аз още не съм ходила там, само минах с колата и е доста голям. Съвсем близо е и Малчо, но там няма много избор на дрехи. Обаче пък има плюшена играчка за 3-4 000лв.  Money
Виж целия пост
# 8
аааха, някой дори е писал тема за този магазин/борса. МАй е от скоро? Ще го посетя, било до Макси...
Виж целия пост
# 9
аааха, някой дори е писал тема за този магазин/борса. МАй е от скоро? Ще го посетя, било до Макси...

Точно до Макси, а Малчо е малко по-надолу от другата страна. Няма как да ги пропуснеш.
Ох, как ми се пазарува за новородено!
Виж целия пост
# 10
Хихи хайде с мен тогава  Wink
Виж целия пост
# 11
Посети и Piggy"s House Peace  чудесен магазин http://www.piggyshouse.com/bg/
Виж целия пост
# 12
Много благодаря! А да знаеш нещо за магазин Пакостник в Овча купел (който има и онлайн пазарауване) ? Или Щъркел на Стамболийски, или Хиполендите??

Ами доколкото знам Хиполенд има на три места в София - в младост в ХИТ, в слатина Скай и в Люлин срещу МЕТРО...аз сум ходила в този в малдост скоро, той им е най-нов...
Штъркел newsm78 - ... абе незнам може и да си харесаш нещо!
Виж целия пост
# 13
Много благодаря! А да знаеш нещо за магазин Пакостник в Овча купел (който има и онлайн пазарауване) ? Или Щъркел на Стамболийски, или Хиполендите??

Моми4етата са ти отговорили за някои магазини ве4е.Аз си нямам бебе и мога да ти кажа само за магазините в близост до мен!
Виж целия пост
# 14
Baby Mall в магазин Арон в Люлин  Peace. Не е лош.
Също така Baby Planet при военна болница .
Магазин Комсед на Т.Каблешков.

П.С. И на мен много ми се пазарува за бебоче   Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия