Откъде да намеря 30 бурканчета и 60 капачки за детска кухня?

  • 14 085
  • 45
# 30
И как така на Ганчев като не могат да се затварят веднъж отворени? Thinking
В нашата ДК искат 4 бурканчета от лютеница Олинеза-260гр

Старите Ганчев можеха да се затварят.

Hug
Виж целия пост
# 31
Цитат
Старите Ганчев можеха да се затварят.
Не знаех!
Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 32
alina_si моля те за повече инфо къде на пазара Красна поляна продават бурканчета. Аз съм поредната изумена майка newsm78 за количеството амбалаж, което ми искат. Предварително благодаря! Laughing
Виж целия пост
# 33
На нито един от пазарите не продават бурканчета. Обикалях 1 месец да търся. Продавали са преди. Аз се сдобих с бурканчета благодарение на една мама от форума на която и бяха останали.
Виж целия пост
# 34
alina_si моля те за повече инфо къде на пазара Красна поляна продават бурканчета. Аз съм поредната изумена майка newsm78 за количеството амбалаж, което ми искат. Предварително благодаря! Laughing

 Пробвай тук:


Цитирам този отговор от една друга тема. За бурканчета става въпрос:

Ние си ги купихме от склада на Ганчев в София,на ул.Войводина могила 48 в княжево до хлебозавода на  Нилана,отделно има и пюрета и сокове на заводски цени,памперси,адаптирани млека,каши и е супер евтино всичко,а и на всеки 5 продукта дават по един безплатен. Simple Smile
Peace

Аз живея супер близо до посоченото място, но все не намирам време да ида, ще се постарая скоро да го направя и ще пиша. Иначе в Красна поляна не съм ходила, писах преди, близка приятелка си е купила от там от някакъв дядо който продава мед, било в началото от към трамвайната линия 11. Точно и подробно не знам.

Успех!


Hug
Виж целия пост
# 35
Намерих newsm44 newsm44 newsm44! Благодаря на всички съпричастни мами!!!
Виж целия пост
# 36
 Shocked Shocked Shocked
За какво са м тези бурканчета?Аз отвреме на време ходя на детската кухня и всеки си носи на нашата по три бурканчета и ти сипват....За пръв път чувам такава щуротия ... Shocked
Виж целия пост
# 37
Намерих newsm44 newsm44 newsm44! Благодаря на всички съпричастни мами!!!

Може ли да споделиш от къде, че на моя позната й трябват   bouquet
Виж целия пост
# 38
Ох,с тия бурканчета е голяма мъка ooooh! Аз сега събирам,ядем пюрета Ам-Ам Rolling Eyes Капачките се продават на всеки пазар Peace
Виж целия пост
# 39
dodyniki,под тепетата е така ,мила  Flutter .И аз с щерката нямах проблем,а и носехме от по-големите бурканчета  Wink .Сега тука в Столицата искат  бурканчета-да се чудиш за какво.Носиш празно,взимаш пълно-трябват 33 бурканчета  Peace.Обаче все по-често чувам ,че има майки,които не са дали бурканчета и няма проблем.
Виж целия пост
# 40
Тук една майка е писал, че продава своите бурканчета за 15лв-за колкото ги е купила:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326630.msg12747076#msg12747076
Виж целия пост
# 41
Здравейте и от мен! Да споделя, че в понеделник 12.10.2009 г. таткото ни е купил бурканчета от пазара "Красно село" от една жена със сергия за мед. Отделно беше ходил до склада на Ганчев в Княжево, както по-горе бяхте писали, но там се продават само пълни бурканчета, а аз не давам на детето такива пюрета... и трябваше или да изхвърля съдържанието или ние да го изядем... Успех на всички, но определено може да разчитате на пазара "Красно село". Капачки има на всички пазари, поне те не са проблем.
Виж целия пост
# 42
Тук една майка е писал, че продава своите бурканчета за 15лв-за колкото ги е купила:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326630.msg12747076#msg12747076
Ние ги взехме по 0.15 ст. за бурканче и 0.08 ст за капачка какви са тези 15.00 лева за буркани и капачки. За 1 лев ще вземеш от магазина пюре на Ганчев от новите БЕБО, те са с винт поне ще са пълни бурканите.
Виж целия пост
# 43
Много добре. Още по-добре ще е и ако споделиш откъде ги купи.  Sunglasses
Виж целия пост
# 44
Много добре. Още по-добре ще е и ако споделиш откъде ги купи.  Sunglasses
На пазарчето до 25 дкц в Младост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия