Колички за близнаци - 3

  • 84 634
  • 743
# 675
Момичета а какво ви е мнението за тази количка? http://www.albeebaby.com/baby-jogger-city-elite-double-stroller-in-black.html
Също така има и модел от 2010г  ако може и него да го коментирате ще ви бъда благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 676
ето и от англ. e-bay, където доставката е по-лесна и по-евтина.

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-BABY-JOGGER-CITY-ELITE-4-WHEELER-TWIN- … sh=item20b2a58959

Ако сега очквам близнаци бих се спряла точно на тази количка. Много добър избор според мен.
Виж целия пост
# 677
Моя приятелка има такава- вози в нея 2 20 килограмови деца на по 6 години с ДЦП . От поне 2 години са в тази количка. Тя казва, че е сменила 4-5 и тази  е най-добрата досега. Сгъва се с една ръка. Много лесно върви дори с 45 килограма на нея( като прибавим и чанти и багаж), не се е разскърцала, на децата им е удобна ( е, вече им отесня, но все пак са на по 6). За деца до 3 години е направо разкош!И на тази цена е много ,много добре. Ако имааш възможност- не се колебай, ами я поръчвай.
Виж целия пост
# 678
Благодаря ви момичета   bouquet.
Виж целия пост
# 679
Здравейте момичета!
Бихте ли ми казали количката Хаук или Х-Lander побира ли се в кола Седан или Хечбек?(Опел Астра или Тойота Авенсис)Няма как и къде да изпробвам количките т.к не съм си ги избрала и поръчала.
Мерси!
Виж целия пост
# 680
Здравейте момичета!
Бихте ли ми казали количката Хаук или Х-Lander побира ли се в кола Седан или Хечбек?(Опел Астра или Тойота Авенсис)Няма как и къде да изпробвам количките т.к не съм си ги избрала и поръчала.
Мерси!

x-lander се побира със сигурност . за хаука не знам.
Освен това другата седмица пристигат новите цветове на X-lander X-twin
Виж целия пост
# 681
Татко,къде пристигат ?
Аз се интересувам от X twin  Peace
Виж целия пост
# 682
Хаукът се побира в багажника на предпоследния модел Мазда 6, седан. Аз съм много доволна от него!!!
Виж целия пост
# 683
Аз съм с Опел Астра Класик, като полицейските. Количката ни е Хаук - няма грижи с багажника.
Виж целия пост
# 684
Мерси много!
Виж целия пост
# 685
Татко,къде пристигат ?
Аз се интересувам от X twin  Peace

пристигат в българия. първо ще ги има в шоорума магазин ново бебе, бул.гео милев 28.
а за компактност и размери по скоро критерия е дали влиза в опел корса, тоьота ярис ,голф и тнтнт Simple Smile))
размерите на сгъната количка x-lander  X -twin са 105/45/75 см , при монтирани колела

за другите колички не коментирам защото са им дадени тегло и размери без колелата .
Виж целия пост
# 686
Кога може да ги видя там,че ми е далече да ходя всеки ден?
Виж целия пост
# 687
Achi, Hauk-a се събира и в хечбек- аз съм с Фиат Стило и влиза без проблем. Peace
Виж целия пост
# 688
Здравейте!
Доколкото прочетох има много почитателки на Хоук Роудстар Дуо Simple Smile
Аз също съм се ориентирала към нея.
Искам да попитам майките с такава количка каъв дъждобран са купили-специално за този модел или какъв да е- има ли стандартни дъждобрани  за близнашки колички тип пейка?

Виж целия пост
# 689
Здравейте!
Доколкото прочетох има много почитателки на Хоук Роудстар Дуо Simple Smile
Аз също съм се ориентирала към нея.
Искам да попитам майките с такава количка каъв дъждобран са купили-специално за този модел или какъв да е- има ли стандартни дъждобрани  за близнашки колички тип пейка?

към количката си има  дъждобрани и чувалчета за зимата. нашата поне си беше напълно оборудвана...  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия