Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са разликите между лятна и зимна количка?
Мога ли да използвам седалки за кола вместо зимни кошчета?
От кога мога да возя децата в колички без седалки за кола/кошчета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са разликите между лятна и зимна количка?
Основната разлика между лятна и зимна количка е в начина на сгъване. Летните колички се сгъват като чадър, заемат малко място и са удобни за често пътуване, докато зимните колички се сгъват като книга, са по-обемни и по-неудобни за пренасяне. Освен това зимните колички са подходящи за студено време, докато летните колички са идеални за лятото поради дългия сенник, който покрива цялата количка.
-
Мога ли да използвам седалки за кола вместо зимни кошчета?
Да, избраните от вас колички са подходящи за новородени и не е необходимо допълнително кошче. Дори ако не лежат напълно плоски, бебето лежи на облегалката, което елиминира нуждата от наклон на кръста. Ако зимата е много студена, можете да използвате портбебет за допълнителна топлина, но те пак ще бъдат подходящи за новородени.
-
От кога мога да возя децата в колички без седалки за кола/кошчета?
-
Какви са основните характеристики, които трябва да търся в количка за близнаци?
-
Какви са разликите между количките тип „влакче“ и „пейка“?
- тази количка за момента ми е фаворит. Що се отнася до другата, която гледам - TFK, консултантката в магазина се изказа доста кофти за нея, отзивите не били никак добри.
За сметка на това пък, изсипа огромни комплименти за Пег Перего-то, което аз изобщо не харесвам заради типа `влакче`.
, който и вариант да избера. Остава ми да разчитам да има моделите в наличност към момента, в който ми потрябват, т.е. след раждането - предварително се отказах да купувам.
Някой да обясни, моля, на неандерталеца.
Иначе, доколкото си спомням съм чела, че имат магазин някъде зад Булбанк, на бул. Тодор Александров, но и това не е сигурно. 
Покажи кой модел си поръчала, ако може. Цена?
Избрала съм си този

Сега проверих отново на техния сайт и това е единственият цвят.