Колички за близнаци - 3

  • 84 636
  • 743
# 630
Здравейте момичета, дойде време и аз да се включа в тези темички  Simple Smile Чакаме близнаци  края на годината и вече започнахме да се оглеждаме за колички, че много труден ми се вижда този избор Simple Smile Силно съм впечатлена от една количка zooper, има доста функции, широка е, удобна и маневрена, а и на доста добра цена, но това, което ме притеснява е, че е доста голяма като се сгъне и почти не виждам как ще влиза в багажника на колата  Crazy От прочетеното до тук, не видях повече от 2-3 отзива за нея Thinking, има ли някоя мама, която да я ползва и да е доволна ?  
Виж целия пост
# 631
sunshiny ,миличка пусни линк да видим за какво става на въпрос  Simple Smile
Няма много голям избор като цяло колички за близнаци наистина ,комбинирани най-вече Outta Joint
Виж целия пост
# 632
cecitooo  Simple Smile http://www.bebe-best.com/zooper-zooper-blueberry-waves-2010.html - ето я количката, има я в два цвята, в този и в синьо, сенниците се обръщат и децата може да са с лице към майката, има и доста голям багажник, продава се в комплект с чувалчетата и дъждобран  Simple Smile Недостатъка е, че като се сгъне, просто пада надолу, и размера остава почти същия  Crazy
Виж целия пост
# 633
cecitooo  Simple Smile http://www.bebe-best.com/zooper-zooper-blueberry-waves-2010.html - ето я количката, има я в два цвята, в този и в синьо, сенниците се обръщат и децата може да са с лице към майката, има и доста голям багажник, продава се в комплект с чувалчетата и дъждобран  Simple Smile Недостатъка е, че като се сгъне, просто пада надолу, и размера остава почти същия  Crazy
мммммммммммммм, много малки гуми.
Виж целия пост
# 634
sunshiny, подкрепям Ася, на снимката гумите изглеждат по-малки и от на Чиполино. А комбинацията малки, двойни гуми + понатежали бебета, изобщо не е предпоставка за спокойни и приятни разходки.  За втора количка бих взела, но цената е висока.
Виж целия пост
# 635
И аз не препоръчвам тази комбинация от гуми и разположение. Чиполино туини е същото и не е никак удобно, нито проходимо. На същата цена има много по-добри колички.
Виж целия пост
# 636
Здравейте ако някой може да ми помогне ще сам му много благодарна Simple Smile харесала сам си количка за близнаците  обаче тя е чак в Торонто и много искам да си я поръчам но май доставките са само за САЩ оставям сайта и ако може някой да ме упъти как да я поръчам    http://www.tiketech.com/    искам я в син цвят  Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 637
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4094 -  аз препоръчвам моята количка модел  2008година е но е много издръжлива  а и не е много тежка само  11 килограма е.
Виж целия пост
# 638

inka83, тия лети джанти и големи гуми ми взеха очите. Изобщо не би ме интересувало положенията на гръбчетата, сенници, чанти и прочие. Изглежда перфектно количката.
Виж целия пост
# 639
Количката е страхотна нямам думи,обаче май немога да си я порачам защото от САЩ не пращали колички жалко но все още имам надежда преди да се родят може някои да ми помогне да си я порачам.Има време до ноември  Simple Smile
Виж целия пост
# 640
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4094 -  аз препоръчвам моята количка модел  2008година е но е много издръжлива  а и не е много тежка само  11 килограма е.

Ммммм, като че ли аз на тази съм се спряла  Peace  А къде мога да ида и да я видя на живо в София????
Виж целия пост
# 641
inka83, виждала съм офиси на фирми, които се занимават с поръчка и доставка от чужбина, но познанията ми стигат до там.
Друг вариант е ако имаш познат в USA или Канада примерно, той да я поръча и после да ти я препрати.
Виж целия пост
# 642
Ако някой знае някоя фирмо която се занимава с доставки от САЩ да ми пише  Hug Simple Smile Благодаря предварително
Виж целия пост
# 643
vilkoni аз я поръчах от сайта които ти дадох не съм я виждала  в магазин за детски стоки до сега.
Виж целия пост
# 644
Благодаря ви момичета за мненията Simple Smile Исках да знам какво не му е наред на този "zooper"  Rolling Eyes Ако може и още един въпрос, виждам ,че главно заради малките двойни гуми не я препоръчвате, но Пег Перего Ариа Туйн, както и Косатото също са с такива гуми, а доколкото съм чела,  отзивите за тях са добри Simple Smile Каква е разликата в случая, извинявам се за глупавите въпроси   bouquet

P.S. Ауу, Инка, направо очите ми останаха в тази количка,просто нямам думи, на пръв поглед покрива почти всичките ми изисквания (Zooper тотално отпада) Grinning Само не знам как ще изглежда сгъната и дали ще влиза в багажника, но просто нямам думи, невероятна е  Party Дано, дано има вариянт да се достави  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия