Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са разликите между лятна и зимна количка?
Мога ли да използвам седалки за кола вместо зимни кошчета?
От кога мога да возя децата в колички без седалки за кола/кошчета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са разликите между лятна и зимна количка?
Основната разлика между лятна и зимна количка е в начина на сгъване. Летните колички се сгъват като чадър, заемат малко място и са удобни за често пътуване, докато зимните колички се сгъват като книга, са по-обемни и по-неудобни за пренасяне. Освен това зимните колички са подходящи за студено време, докато летните колички са идеални за лятото поради дългия сенник, който покрива цялата количка.
-
Мога ли да използвам седалки за кола вместо зимни кошчета?
Да, избраните от вас колички са подходящи за новородени и не е необходимо допълнително кошче. Дори ако не лежат напълно плоски, бебето лежи на облегалката, което елиминира нуждата от наклон на кръста. Ако зимата е много студена, можете да използвате портбебет за допълнителна топлина, но те пак ще бъдат подходящи за новородени.
-
От кога мога да возя децата в колички без седалки за кола/кошчета?
-
Какви са основните характеристики, които трябва да търся в количка за близнаци?
-
Какви са разликите между количките тип „влакче“ и „пейка“?

)). бутилките може да се съхраняват в поставката за бутилки или чаши на дръжката на количката.
) и се налага да взема мерки от всякакво естество. Включително, ако има по-лека количка, да заменя нашата. Нямам намерения да се лишаваме от Хаука, но поне за всекидневни нужди, свързани с преместване на кратки разстояния, може да ми е от полза нещо по-леко...
Хаука наистина е по-тежка, но с две порастнали бебета вътре сигурно се бута по-лесно. Я си представи как ще е да буташ "паянтова" количка с две тежки бебета, еле пък по българските тротоари
Просто си разсъждавам...