Кайли- бързо възстановяване .чакамете отново усмихната и позитивна
Кайли- бързо възстановяване .чакамете отново усмихната и позитивна

/аз още от зимата постоянно съм болна/.


Това за пътуване до Амстердам съм го пропуснала 
, дано опазим поне Алекс.
, черпя ви по една тортичка
!


.



а пък от 3-ти до 10-ти август на Албена
Ния ще бъде с двама кавалера

Поздрави я от мен.( А ако можеш да я склониш да драсне някой ред насм...... ще е чудесно.Липсва ми ..)
Много се радвам и дано се разпише някой път.
Почерпката ти е невероятна
Представям си колко ти е било кофти, ама дечицата ти са прекрасни



Да е жива и здрава малката Илина! Много поздрави на Душето!
Ей, много хубаво ми стана!
И аз бих се радвала да ни се похвали сама
толкоз ли сме лоши да му се не види, че ни зарязаха куп качествени хора 
Имаме хиляди изпочупени вкъщи, но всеки ден почти иска нов
, да ти е жива и здрава дъщеричката и нейния батко разбира се

Препоръчани теми