

Средата на м.Юни ще се правя на лекарка
Ще ходя на конгрес със сестра ми. Дано се разминете с разболяването 
Ние май ще пропуснем морето и тази година. Сестра ми ни поканиха с тях на Ахтопол, но те ходят края на Юни, пък ние излизаме в отпуск м.Август, та ще видим 
И сега не разбира много от "не". Добре, че Деница е по-разбрана.
Дано да е в ранна фаза - ако е така има много големи шансове всичко да се оправи. Вдъхвайте й кураж и оптимизъм най-вече
и бързо възстановяване
Аз съм й фен отдавна. Наистина е много красиво дете!
Да е жива и здрава 
Нали се разбира
Мързи ме тотално. Седнала съм на бира и се правя че не забелязвам дивотиите на Дария



А Денница е просто кукличка!!!Много е хубава ,пу-пу!



Каза ми, че вече е голяма и не иска памперса. Обеща да подари останалите в плика на братовчедка си 
До утре трябва да кажа, макар че мойто не едва ли ще се приеме
Има си време за всичко. Конкурсите ( всякакви) са добър стимул, но много зависи как ги приема детето....
Много хубави снимки и дечица и бременни супер сте всички!
Нана късмет на приятелката ти, дано всичко мине добре, и мен много ме е страх от такива неща, преди да тръгна септември миналата година и на мен ми намериха бучка в гърдата, ходих на мамограф и т.н но слава богу не е нищо опасно, тогава и ми препоръчаха да си сменя спиралата с хормонална вместо да пия хормони, като си дойда септември пак ще ходя. Успех на всички бременни и скоро да гушкате здрави бебчета! Попълних анкетата за здравословното хранене и петицията, дано има някакъв резултат. Чао за сега по късно пак ще се включа




Препоръчани теми