Познавате ли масони? Имате ли мъж масон в къщи?

  • 119 997
  • 372
# 165
аз не нападам.
аз говоря какво се случва реално. не ме касаят много лицемерните им "възвишени" идеи, ако отвътре изглежда толкова прогнило.
знам точно толкова, че да си направя извода, че са много изкривени от собствените си идеали.
искам да видя кога ще вземат някой заради идеалите му, а не заради поста, на който са го назначили и с който може да им бъде изгоден.
Виж целия пост
# 166
мисля , че си плащаш , за да станеш масон ,
и на мен ми е интересно , чувам различни и противоречиви неща ..
Виж целия пост
# 167
Здравейте, тъй като от никъде не мога да получа информация лице в лице за масоните и техните ложи - питам тук, с надеждата, че анонимно или неанонимно някоя от вас ще сподели повече за живота, навиците и философията на масоните.
Интереса ми е провокиран от това, че невлизам в сериозен етап от връзка с масон. Има ли тук жена, която е женена за масон?

Простете ми невежеството...

Явно не си търсила достатъчно...

И защо реши, че най-точна инфорамция би ти дала жена, омъжена за такъв?!

Простено да ти е (невежеството)!
Виж целия пост
# 168
Простено да ти е (невежеството)!

тая па глупост каква беше  Sick
Виж целия пост
# 169
Простено да ти е (невежеството)!

тая па глупост каква беше  Sick

Бекито, жената моли да й простим невежеството.

(Емотикона все едно не съм го видяла, както и опита да оценяваш коментара ми.)
Виж целия пост
# 170
Простено да ти е (невежеството)!

тая па глупост каква беше  Sick

Защото много малко хора биха започнали да пишат тук с подробности.  Peace
Виж целия пост
# 171
А знаете ли дали Бойко Борисов е масон???
Виж целия пост
# 172
Простено да ти е (невежеството)!

тая па глупост каква беше  Sick

Защото много малко хора биха започнали да пишат тук с подробности.  Peace

може и пък и някой да напише нещо. нека оставим спекулациите кой би писал или не и колко е достоверно, а да се придържаме към темата, пък четящите ще преценят за себе си дали и на какво да повярват
Виж целия пост
# 173
Простено да ти е (невежеството)!

тая па глупост каква беше  Sick

Бекито, жената моли да й простим невежеството.

(Емотикона все едно не съм го видяла, както и опита да оценяваш коментара ми.)

ти почна първа, ако обичаш не ми се прави на всевишна.
лично мнение: винаги отговори от типа
-Простете ми невежеството
- простено ти е

- извинете
- извинен си

са ми се стрували паизански.  Sick
Виж целия пост
# 174
казват, че не е и предвид някои факти съм склонна да мисля, че не е.
но при него е все тая дали е или не е.
Виж целия пост
# 175
Простено да ти е (невежеството)!

тая па глупост каква беше  Sick

Бекито, жената моли да й простим невежеството.

(Емотикона все едно не съм го видяла, както и опита да оценяваш коментара ми.)

ти почна първа, ако обичаш не ми се прави на всевишна.
лично мнение: винаги отговори от типа
-Простете ми невежеството
- простено ти е

- извинете
- извинен си

са ми се стрували паизански.  Sick
Релакс, Бекито.
Добре, информирах се за личното ти мнение, дори и да не ме интересува Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Простено да ти е (невежеството)!

тая па глупост каква беше  Sick

Бекито, жената моли да й простим невежеството.

(Емотикона все едно не съм го видяла, както и опита да оценяваш коментара ми.)

ти почна първа, ако обичаш не ми се прави на всевишна.
лично мнение: винаги отговори от типа
-Простете ми невежеството
- простено ти е

- извинете
- извинен си

са ми се стрували паизански.  Sick
Релакс, Бекито.
Добре, информирах се за личното ти мнение, дори и да не ме интересува Simple Smile

радвам се, че се разбрахме цугумче
Виж целия пост
# 177
Бекито, ти май не схвана, че личното ти мнение не ме вълнува, нищо че държиш да го сведеш до знанието ми Wink
Със здраве, хайде! Simple Smile
Виж целия пост
# 178
мила, недей да повтаряш нещо - ефектът от казаното няма да е по-голям. разбрах те от първия път, но аз не говоря на теб какво знам за масоните, а на другите.
Виж целия пост
# 179
ох, че интересноооо! Ето голяма темичка, в която всеки да си почеше езичето /клавиатурката Wink/. Това какъв е човек- добър, приказлив, корумпиран, със склонност към сексуални извратености, пияница и каквото друго споменахте, няма нищо общо с масонството. Масонството само по себе си неможе /практически е невъзможно/ да промени човек, ако той сам не си го постави за цел, което пак връща към гореспоменатото. Тук се изказват доста становища от хора, които изобщо нямат представа. Приравнява се масонството с политиката, икономиката, футбола - неща от които всеки "разбира" и изказва мнение.
Към "търсеща" - щом ника ти е такъв, значи си стигнала донякъде... Ако наистина те интересуват нещата за които пишеш и то от човека, за който питаш - питай него - той може да ти каже абсолютно всичко, ако разбира се иска. Единственото, което няма право е  да ти ПОкаже храма отвътре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия