Кардио и силови тренировки в домашни условия-2

  • 34 792
  • 437
# 375
Поци, мъжа ми вика, че бърнърите много товарели черния дроб и затова не си заслужавало да се пият. Сподели моля те, че определено имам нужда и аз от по-бърз резултат, защото нещо не се получава така.
..според мен,точно обратното,помагат на черния дроб Peace
Виж целия пост
# 376
Поци, мъжа ми вика, че бърнърите много товарели черния дроб и затова не си заслужавало да се пият. Сподели моля те, че определено имам нужда и аз от по-бърз резултат, защото нещо не се получава така.
..според мен,точно обратното,помагат на черния дроб Peace
Препоръчай моля те някоя марка, за да ги погледнем.
Виж целия пост
# 377
Поци, мъжа ми вика, че бърнърите много товарели черния дроб и затова не си заслужавало да се пият. Сподели моля те, че определено имам нужда и аз от по-бърз резултат, защото нещо не се получава така.
..според мен,точно обратното,помагат на черния дроб Peace
Препоръчай моля те някоя марка, за да ги погледнем.
..тук има карнитини...и бърнъри
бърнърите са термогенни..и липотропни..
..термогенните ,товарят...но сърцето..но пик при тях ефекта е по-изразен Peace
http://silabg.com/bg/product/list/cid/13/Сваляне%20на%20Тегло
Виж целия пост
# 378
Поци, мъжа ми вика, че бърнърите много товарели черния дроб и затова не си заслужавало да се пият. Сподели моля те, че определено имам нужда и аз от по-бърз резултат, защото нещо не се получава така.
..според мен,точно обратното,помагат на черния дроб Peace
Препоръчай моля те някоя марка, за да ги погледнем.
..тук има карнитини...и бърнъри
бърнърите са термогенни..и липотропни..
..термогенните ,товарят...но сърцето..но пик при тях ефекта е по-изразен Peace
http://silabg.com/bg/product/list/cid/13/Сваляне%20на%20Тегло
Много ти благодаря!!! Hug
Виж целия пост
# 379
Хранителните добавки за топене на мазнини се означават като фет бърнъри (fat burners - горящи мазнини). Те са два типа: липотропни и термогенни. Липотропните засилват процеса на мастната обмяна и превръщането на отделените масти във вид на енергия. Основният съставен компонент на липотропните и термогенните бърнери е аминокиселината L-карнитин. Тя притежава способността да се свързва с дълговерижните мастни киселини и да ги транспортира до митохондриите, където се превръщат в енергия. За процеса е необходим кислород и затова тренировките за изгаряне на мазнини се обозначават като аеробни. В липотропните бърнъри често присъстват и други съединения, които засилват мастната обмяна. Такива са напр. хром пиколинат, метионин, инозит, холин. Хром пиколинатът е най-лесно усвоимата форма на елемента хром. Той способства за засилване действието на инсулина по посока на разграждане на мазнини. Метионинът е аминокиселина, която е ключова за образуването на другите аминокиселини. Аминокиселините, освен че са градивните вещества на мускулите, те са изходни съединения (прекурсори)за образуване на редица хормони - растежния хормон (соматотропин), тироксина, адреналин, норадреналин, допамин и др. Също така от аминокиселини се образуват ензимите и от там се засилва общия метаболизъм. Инозитът участвува в мастната обмяна, понижава равнището на лошия холестерол. Холинът способства за транспортирането на мастните отлагания в черния дроб и превръщането им в енергия. В термогенните бърнъри освен съставките,които участват в липотропнит бърнари са добавени и тревисти извлеци, които повишават вътреклетъчната температура до 1 градус целзий, в зависимост продукта. Това способства за значително по-лесното отделяне на маститите и свързаната вода. Оказват влияние предимно в талията, ханша и бедрата, където са разположени алфа- и бета-адренорецепторите, върху които действат.    Wink
Виж целия пост
# 380
Супер, и мъжа ми се нави. Той си беше навил, че вредят и всеки път като отворех темата той ме контрираше, а сега ти като каза, чичко Гугъл потвърди и ще си поръчваме.
Виж целия пост
# 381
Супер, и мъжа ми се нави. Той си беше навил, че вредят и всеки път като отворех темата той ме контрираше, а сега ти като каза, чичко Гугъл потвърди и ще си поръчваме.
..ако поръчвате от този сайт..пиши ,че си от БГмама..има 5% отстъпка Peace
Виж целия пост
# 382
дали има някакво видео със скачане на въже? В "Стройни и красиви" има няколко серии с имитиране на скачане на въже, но ми се ще някакво фимче ако има да ме насочите

   Ето това е обучаваща програма за скачане на въже:

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=664576
Виж целия пост
# 383
Никой ли не тренира днес?

Днес се мерих,на килограми не съм свалила нищо,но на сантиметри по 1 и по 2см.отвсякъде и 1см. плюс на прасеца(предполагам от ежедневното скачане на въже).И вече се виждат плочки над корема  Laughing
Най-накрая си изготвих програма за трениране на отделни мускулни групи в различни дни.И още веднъж благодаря на pebuls4090 която сподели програмата си и взаимствах много от нея,както и от линка за упражнения,където е описано много подробно.
От понеделник започвам новата програма и се надявам мускулите да изпъкнат повече,че вчера ми казаха,че съм кльощава.....винаги съм била слаба,но чак пък кльощава.....
Ще се наложи да изоставя каланетиката,че за нея няма да имам време,а и без това вече ми се струва мързеливичка в сравнение с упражненията с тежести.Но обръча ще си въртя следобед,защото има супер ефект върху талията.Вече ми е 63см.,а целта ми-60см.
Виж целия пост
# 384
Е..аз ще тренирам,но довечера Laughing
Виж целия пост
# 385
Е..аз ще тренирам,но довечера Laughing
   За теб не се съмнявам. Wink   Колко време е дневната ти тренировка като продължителност?
Виж целия пост
# 386
Аз вече приключих с тренировката за днес.Правих рамо + коремни преси (свиха ми се плочките като поотслабнах  Tired ) + 5 минути качване и слизане от стола с гирички в ръце и още едно упр.за дупе, малко стречинг и накрая 10 минути скачане на въже бързо темпо.Намалих кардиото,че много огладнявам от него и ще правя 2х седмично х35 минути.През останалото време 10мин.
Виж целия пост
# 387
Е..аз ще тренирам,но довечера Laughing
   За теб не се съмнявам. Wink   Колко време е дневната ти тренировка като продължителност?
зависи какво тренирам,коя мускулна група..но около 1 час силова и 30 мин кардио Grinning
Виж целия пост
# 388
Здравейте , искам да попитам за комбинацията от л-карнитин +аспирин+кафе ,преди тренировка се взима и подпомага по-ефикасното трениране ? Вярно ли е и изобщо има ли такава комбинация или съм в грешка  Embarassed ? Аз по принцип съм доста скарана със спорта,но тази зима се улях с кг  ooooh!  и сега съм се хванала да свалям и тренирам,дори и да е само у дома  Peace
Виж целия пост
# 389
Здравейте и от мен  Hug
Видях, че отправяте въпросите си към консултант Поци  Grinning
Ако мога и аз да се възползвам от съветите  Peace
Възможно ли е за 2месеца да се промени тялото при тренировки в дом.условия?
Висока и слаба съм, с поднормено тегло (180/55кг). Искам да се стегна, защото бързо свалих кг след третото раждане и на пипане ръцете и краката ми са някак...меки... Embarassed Освен това искам да направя малко прасец, че с тези кльощави глезени изглеждам сякаш ще се счупя  Confused Ако може и едно бразилско дупе  Laughing
Проблемът при мен е, че ненавиждам фитнес салоните (а тук в Гърция като многодетна имам право да ходя безплатно в държавните). Единствено обичам да плувам, нищо друго не ме влече...
Какво би ми препоръчал като спорт у дома?
Благодаря предварително  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия