Дядо Коледа си знае на ФЕВРУАРското дете куп подаръци да донесе!

  • 27 215
  • 745
# 600
Пола какво е това ангин хийл и какви гъргари правиш? Ема пие чай от липа и лайка и смуче Хомеожен и Исла Минт. Давам и Панадол като се качи Т до 38 градуса.
Виж целия пост
# 601
АМи аз знам, че на 6 обикновено падат първите зъбчета, но ние явно ще сме по - рано, какво да се прави, никой не избира....

Иначе и на Дени са здрави зъбките, няма нито един развален, това няма общо с клатенето newsm78
Виж целия пост
# 602
Anaise, аз оставам Яна по 3 дена с температура. Така организмът се бори с вирусите и изгражда имунитет. А за гърло почвам с ангин хийл и гаргари, даже с гнойна ангина минаваме без антибиотици. Peace

И аз така, само дето моя мъж всеки път ми се присмива, че лекувам като преди 100 години, но не се предавам.
Сега бебето като е в болница вече 9 ден дане би по-бързо да го излекуваха, повече няма да дам съгласието си за болница ама като дойде бърза помощ и ме натиснаха, че бил малък и вкъщи нямало да се оправи влезнахме с ларингит, получихме бронхиалит, а сега сме с разтройство вече не знам кога ще се прибрем вкъщи бясна съм.
Виж целия пост
# 603
Ангин хил, грип хил са хомеопатични препарати първия за лекуване на ангини, втория за грипни състояния. Аз например не ги карам да правят гаргари а им пръскам в гърлото с помпа например с чай от лайка  и правя компреси, масаж с тези затоплящите кремчета и други подобни.
Виж целия пост
# 604
вили да ти кажа. понякога антибиотика е повече от необходим. може да се получат усложнения и да те ударят в бъбреци, сърце, черва, къде ли не. от антибиотика рядко може нещо да ти стане. в общия случай лекува и те спасява. за 5 месечно бебе  правилно са те посъветвали - в болница. децата губят много бързо течности и ощепо бързо се влошават.
та започнах Аугментин за Ема. вече 3 ден е с Т.
Виж целия пост
# 605
Анайс не си ме разбрала бебето беше доста зле и ние ги молихме да му изпишат антибиотик, но не лекуват го само с инхалации и урбазон, то няма температура. Влошавало се вследствие на вирусна инфекция и затова не му е необходим антибиотик.
А за момичетата първо пробвам с хомеопатия поне седмица, защото от антибиотиците и двете получават разстройство поне за 20 дни.
Виж целия пост
# 606
вили дано бързо се оправите. Ема досега е пила 1 път антибиотик. сега втори. веднага и подейства и сега е кукуряк.
бебето ти в МА ли е в педиатрията? там така ги чакат докато минат 10 дни и после ти изписват антибиотик. почти винаги вирусната инфекция минава в бактериална. само ги мъчат децата и пак АБ пият. поне с племеника ми беше така, чакаха докато стане пневмония.
Виж целия пост
# 607
В Токуда сме, но днес ни изписват, утре ще викам педито вкъщи да чуя още едно мнение тук ни лекуваха с урбазон, вентолин и инхалации, независимо колко се влошавахме, дори и аз която съм анти АБ колко им се молих миналата седмица да му дадат, но останаха непоколебими. Не сме напълно здрави и сега ще има продължение на лечението но вкъщи, но вече както аз си знам. Молих и за изследване на секрет, само една ПКК ни пуснаха когато ни приеха и това е.
Виж целия пост
# 608
Стайл, честит ти син- да е жив и здрав и бързо възстановяванеслед раждането.
Много радост да ви носи.
Мартичка и тя получи някаква гнойна ангина и още сме на АБ - тези дни се надявам вече да се оправи.
Сливиците и изглеждат кошмарно, може би напролет ще й ги махнат.
Виж целия пост
# 609
Ема никога не е правила гнойни ангини. И за пръв път има Т с дни. Но да кажа че още след първия прием на АБ Т падна и оттогава не е вдигала. Но миналия месец едва говореше, водих я на УНГ и казаха хроничен фарингит. Което значи че някога в миналото се е налаголо някакво лечение а не сме го провели. И тъй като много често има пролем с гласа, решихме да пие АБ, защото явно има някаква неизлекуване инфекция на дихателните пътища. А и кашля преди това 3 седмици, но без други симптоми. явно се е насъбрало.
Моят бебок 1 път е пил АБ заради смесена инфекция наочите, ушите и носа, която си прихвана още от родилното. прояви се с пълна сила след 12 месеца. Та от Зината получи ужасна диария с кръв и слуз и даже висяхме 3-4 дена в инфекциозна болница, голям кошмар беше. Отсреща гледах как приемаха малки бебета и попитах нали всички ги изписвате живи и здрави. казаха ми че не всички, което е ужасно. явно майките или много чакат, или знам ли какво, децата не могат да се преборят с инфекциите, т.е. бебетата. та затова стоях там за всеки случай да  не стане нещо, иначе ни нямаше нищо инфекциозно.
Виж целия пост
# 610
Здравейте и от мен:)
Първо честит голям мъж на Стайл, бързо да се приберат вкъщи и да се отчете как е   bouquet  bouquet  bouquet
Аз тая седмица съм болничен вкъщи - заради мен, хе хе не ми се беше случвало, все за гледане на дете вземам. Ама се влача с настинка и грип от миналата седмица и вчера викам - трябва да се ходи на лекар... няма как. За сега не съм на антибиотик, но ако се влошавам и такова ще трябва да започвам Sad Влади си е на градина, за да не стои по цял ден при мен, да му кашлям насреща. Вчера го взех малко по-рано ( все пак имам възможност) той ми се разсърди, че тъкмо имал да рисува, а аз съм го прекъснала - днес по-късно да съм отидела  ooooh! а когато съм на работа и няма как да отида по-рано - защо все късно ме вземаш - идвай по-рано - няма угодия и това е hahaha
Честит рожден ден на всички пораснали февруарчета, ние нали минахме отдавна, че и забравихме вече - вече се пита - "Кога ще стана на 6?"
За антибиотици - не ми се говори Влади доста е пил, първо като бебе - дето се вика захраниха го с антибиотици, вместо с мляко... Първите години на ясла и градина - също, имаше един период дето почти всеки месец беше на антибиотик - беше ми писнало. Сега малко са намалели биоледуванията, но да видим до кога Praynig
Бети, бързо възстановяване на теб, как успя да пострадаш така?
Хайде лек ден от мен  Hug
Виж целия пост
# 611
да се отчета набързо. днес най сетне започна и нашата градина. забележете разбтах случайно от една мама, никой не ни е уведомил, нито на скапания сайт на детските градини пише нещо. Та минахме и се запознахме с госпожите и някои от децата. градината изглежда супер и се надявам и супер да ги гледат.нашата стая е точно срещу директорската Simple Smile дано има по голям контрол Wink Ема е много ентусиазирана, хареса й още повече че знае че ще съм близо до нея - тъй де блока ни е на 20 сек. път Wink градината е чисто нова, всичко е ново вътре. дано и хареса, че да си почне вече и да ходи с желание. мисля другата сряда да я пусна като и станат изследванията.
А сега да се оплача че Ема е добре, но бебока вдигна Т от вчера. явно е някакъв вирус и да видим дали и той няма да премине на АБ.

Бети кажи верно как пострада така?

Иваничка да се включваш по често ей Simple Smile

Стайл изписаха ли те вече, как сте с бебока. Като чета мерките може в яслата направо да го даваш  Joy
Виж целия пост
# 612
Днес ходих до този дом, за който писа Мими, след като отлагах около 2-3 седмици и бях позиционирала пликовете с детски дрешки да си стоят в офиса.
Че даже колегите ми бяха започнали да ми се подиграват да не ми е тесен гардироба в къщи и за това да съм ги донесла.
За моя голяма изненада не болеше посещението там. Срещнах се само с персонала и бяха страшно мили и добрички.
Виж целия пост
# 613
Благодаря за поздравленията, момичета,
Не, не са ни изписвали, защото не са ни и приемали. Ние това дете решихме да си го родим у дома и до сега се крихме Simple Smile. Разжането мина прекрасно, бяхме само с мъжа ми. В 11 часа в петък ми започнаха контракциите, в 2 без три минути проплака и бебчо, засука след около 5 минути, плацентата се роди след час, замразихме я и лятото ще я посадим под дръвче. Момичетата се събудиха към три и до шест сутринта паднаха танци и игри, не можахме да ги приспим, голяма радост беше. Нямам никакви разкъсвания, въпреки огромният размер на синчето. Не се наложи да ходим до Шейново, бях подсигурила спешен вариант и съм много много щастлива, че избегнах болничната обстановка, стресът и задържителните шевове там, да не говорим, че нямаше да ми дадат да родя нормално такова голямо бебе, а секциото много щеше да ми усложни живота с тез три деца Simple Smile.  Това е накратко, кърмим се, гледаме се, Руми ходи на градина, а Гери си проси мляко след бебето.
Вече имаме Акт за раждане, вчера му падна пъпчето на Тервел и го изведох за час и половина на разходка. Аз се чувствам повече от прекрасно, нямам никакво кръвотечение. Не е за вярване, че толкова бързо се възстанових Simple Smile
Чао за сега и честито на празнуващити и на тези рожденици, които съм пропуснала Simple Smile

Ако не се събудят децата, ще кача снимки, за сега има само едно клипче http://smilestyle.multiply.com/video/item/22

Успях да кача и снимки Simple Smile
http://smilestyle.multiply.com/photos/album/28/28#
Виж целия пост
# 614
Style,  страхотно изглеждате. Много сте готини всичките
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия