Д-р Павел Станимиров, лицево-челюстен хирург

  • 121 106
  • 246
# 60
Здравейте,не знам каква е цената на прегледа в частният му кабинет.Преглежда в Александровска болница в блока по лицево челюстна хирургия,след уговорка по телефона.
Виж целия пост
# 61
Здравейте, прегледа на доц. Станимиров в частния му кабинет е 40 лв.
Виж целия пост
# 62
Преглежда в Александровска, а оперира в Света Анна, правилно ли съм разбрала
Виж целия пост
# 63
Преглежда в Александровска, а оперира в Света Анна, правилно ли съм разбрала
Преглежда и оперира в Александровска. Преглежда и в частния си кабинет.
Виж целия пост
# 64
Прочетох много добри отзиви за д-р Станимиров и се спрях на него за една консултация относно четирите ми мъдреца, които не са поникнали все още, а два от тях са и ретинирали. Искам да чуя мнението му относно това дали да се вадят или не, защото двама различни зъболекари имаха различни мнения. Дали ще иска да погледне, предвид сложните случаи, с които се занимава?

Някой, който скоро е бил на преглед при него, може ли да сподели как и къде мога да си запиша час?
Виж целия пост
# 65
Прочетох много добри отзиви за д-р Станимиров и се спрях на него за една консултация относно четирите ми мъдреца, които не са поникнали все още, а два от тях са и ретинирали. Искам да чуя мнението му относно това дали да се вадят или не, защото двама различни зъболекари имаха различни мнения. Дали ще иска да погледне, предвид сложните случаи, с които се занимава?

Някой, който скоро е бил на преглед при него, може ли да сподели как и къде мога да си запиша час?
На предната страница има негов телефон. Обади му се и му обясни случая. Вече той ще ти каже къде и как да се запишеш, ако се съгласи за твоя случай.
Виж целия пост
# 66
Благодаря. Сега се сетих, че при мен има и едно прещракване на челюстта понякога и ще го питам и за това. Дано се съгласи да ме приеме само за консултация. Ще пиша после какво е станало Simple Smile
Виж целия пост
# 67
Успех!
Виж целия пост
# 68
Здравейте, някой има ли телефон на  д-р Станимиров в частния кабинет. Благодаря.
Виж целия пост
# 69
Здравейте, някой има ли телефон на  д-р Станимиров в частния кабинет. Благодаря.
Може да го потърсиш на мобилния.
Виж целия пост
# 70
частният му кабинет е на "Алабин" 8, ет.3, Офисна сграда. тел. 0888402393

Звънях в два разлини дни на този номер, но никой не ми вдигна. Докторът лично ли приема обажданията или друг човек го  прави? Замислям се вече да ида на място за записване на час
Виж целия пост
# 71
Не успявам да се свържа с кабинета му и това е... Звъня през няколко дена по един -два пъти, за да не нахалствам, дава свободен сигнал и никой не ми вдига. Днес при първото позвъняване даваше заето и след това звънях още няколко пъти, като ту даваше свободно, ту заето, но не успях да се свържа с никого

Редакция: Успях да се свържа, докторът ще преглежда след 1-ви юни.
Виж целия пост
# 72
Аз до колкото си спомням, трябва да му се звъни по-настоятелно на мобилния.
Графика си го прави сам, доста е зает с операции и какво ли още не. Последнит път, когато се наложи да ходя при него беше квестор на някакъв изпит или изпитваше той студенти, не съм сигурна, но търчеше напред-назад.
Не се отказвай да му звъниш. Аз съм се свързвала с него, след 17:00 часа.
Виж целия пост
# 73
Zaraghamba, благодаря... Явно наистина трябва по-настоятелно да се звъни. А аз хич не обичам така да нахалствам Grinning И сега така се зарадвах, че успях да се свържа с него, но ще трябва да го повторя в началото на юни явно... Grinning
Виж целия пост
# 74
Да, аз също се чувствам неудобно в такива моменти, но в крайна сметка щом става въпрос за здравето, трябва да се забрави това неудобство. Все пак мен му звъниш да си пиете кафето, а защото имаш нужда от него, сигурна съм, че и той е наясно с това.
Успех на теб Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия