АГ клиника Селена гр. Пловдив- 7!

  • 89 427
  • 736
# 495
Здравей! Simple Smile
Сестра ми роди там преди 20-тина дни секцио. Доколкото знам цената беше 1100 лв. Peace Както са започнали сигурно след нова година пак ще увеличат цените. ooooh!
Виж целия пост
# 496
 Peace #CrazyБлагодаря ти. Crossing Armsдано няма увеличение тайно се надявам,защото много често ми се струва EmbarassedЛелеее първото си дете родих през 2007 и струваше 500,а сега...макар,че си заслужава всяка стотинка
Виж целия пост
# 497
Юли месец д- р Георгиев каза, че не предвиждат увеличение на цените, но въпреки това ги бяха вдигнали септември. Нормалното раждане е 880лв. Включва епидурал, избор на лекар, но не включва присъствие на татито. Както много пъти съм писала, ние сме мега доволни и това са едни от най-добре похарчените ни пари  Laughing.
Виж целия пост
# 498
не знам защо, но секциото е 1150 - тия 50 за какво са...Нормалното беше 900 newsm78
Виж целия пост
# 499
Ами аз като раждах, секциото ми беше 860 лв.  Wink
Виж целия пост
# 500
А аз когато раждах нормалното беше 480 +100лв.за Минев само той взима знам и малко са който и да ги взима,но това беше  през 2007г.
Виж целия пост
# 501
аз като раждах месец август секциото ми струваше 1110 лева, искам само да кажа,че всяка стотинка от тези пари си струваше
Виж целия пост
# 502
август 2008г.раждах секцио с месните упойки,бъркам коя каква е с избор на лекар(Ставрев)и излезе точно 1000лв.
Виж целия пост
# 503
Здравейте момичета,
някой от Вас ходил ли е в Селена за запис на тонове?
Интересува ме колко струва?
Виж целия пост
# 504
miraluba ,20 лв,но може да се обадиш на регистратурата да питаш за актуална цена.
Виж целия пост
# 505
Елфитка мерси,
исках да знам ориентировъчно. Ще ходя другия петък.
Виж целия пост
# 506
в началото на септември записът на тонове беше 25 лв Peace
Виж целия пост
# 507
Май вече е 30 лв. записът на тоновете... Whistling
http://www.agselena.com/pages/index.php?option=com_content&v … =83&Itemid=64
Виж целия пост
# 508
150лв.е за присъствието на татито.Ок до тук ама наистина дано не вдигат повече поне засега де Praynig
Виж целия пост
# 509
  bouquetинтересна информация и полезна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия