До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 649
  • 1 359
# 630
Момичета,някоя от Вас знае ли кои дни Д-р Габровска преглежда в меден рудник и от колко часа?
Виж целия пост
# 631
Момичета,някоя от Вас знае ли кои дни Д-р Габровска преглежда в меден рудник и от колко часа?

Понеделник - 10:00 - 18:00ч.
Вторник - 13:00 - 18:00ч.
Сряда - 10:00 - 18:00ч.
Четвъртък - 13:00 - 18:00ч.
Петък - НЕ РАБОТИ
Събота - 09:00 - 13:00ч.
Неделя - НЕ РАБОТИ

В Св. Николай Чудотворец е в дните както следва:
Вторник - 09:00 - 12:00ч.
Четвъртък - 09:00 - 12:00ч.
Петък - 13:00 - 17:00ч.

 Peace
Виж целия пост
# 632
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 633
Здравейте,знаете ли д-р Калчева дали работи в момента и ако не,кога ще е на работа?Аз съм в чужбина ,но след месец ще се прибирам и бих искала да си запазя час за преглед,но телефона и е изключен.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 634
Здравейте,знаете ли д-р Калчева дали работи в момента и ако не,кога ще е на работа?Аз съм в чужбина ,но след месец ще се прибирам и бих искала да си запазя час за преглед,но телефона и е изключен.Благодаря предварително.
Калчева ще работи след 03.септември
Виж целия пост
# 635
Здравейте,

Да се впиша и аз в темичката
Цялата ми бременност я води д-р Габровска в Николай Чудотворец,доволна съм от нея,всеки път ме гледаше с ехограф и изследванията си ги пускаше редовно.
До сега не съм дала и стотинка за проследяването, всичко си минава през здравната каса.
Обаче сега ми предстои раждане и мисля да е в бургаската болница, мисля да ползвам вип стаите.
Моля ако някой скоро е раждал в болницата и ако е ползвал вип стая моля да ми пише може и на лични.
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 636
Здравейте,знаете ли д-р Калчева дали работи в момента и ако не,кога ще е на работа?Аз съм в чужбина ,но след месец ще се прибирам и бих искала да си запазя час за преглед,но телефона и е изключен.Благодаря предварително.
Калчева ще работи след 03.септември
Благодаря,   bouquet
Виж целия пост
# 637
Здравейте,

Да се впиша и аз в темичката
Цялата ми бременност я води д-р Габровска в Николай Чудотворец,доволна съм от нея,всеки път ме гледаше с ехограф и изследванията си ги пускаше редовно.
До сега не съм дала и стотинка за проследяването, всичко си минава през здравната каса.
Обаче сега ми предстои раждане и мисля да е в бургаската болница, мисля да ползвам вип стаите.
Моля ако някой скоро е раждал в болницата и ако е ползвал вип стая моля да ми пише може и на лични.
Благодаря предварително


Как така стотинка не си дала? Имаме право на 2 безплатни ехографа. От там - всички се заплащат по 25 лв.????
Виж целия пост
# 638
Ми и аз не съм плащала досега за ехограф, а всеки месец ми прави моята док!  newsm78
Винаги питам колко трябва да платя, а тя- "взимай си листа и изчезвай"!
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 639
Ми и аз не съм плащала досега за ехограф, а всеки месец ми прави моята док!  newsm78
Винаги питам колко трябва да платя, а тя- "взимай си листа и изчезвай"!
 Rolling Eyes

А стига бе! #Crazy Е те сега ще стана на кълбета с някой! Хмммммм
Виж целия пост
# 640
хм, сега проверих- наистина по ЗК се полагат само по 2 ехографа за цялата бременност! Другите следва да се заплащат. Не знам защо моята док не ми иска пари! Трябва да й се реванширам накрая значи!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 641
Здравейте,искам да попитам дали Братова дава болнични без проблем,защото искам да си взема 20 дена преди 45 дневният болничен!И ако тя не ми даде,защото ми е наблюдаващият лекар,има ли друг варинт? newsm78
Виж целия пост
# 642
Здравейте,

Ако някой е раждал скоро може ли да ми пише да го поразпитам за болницата
предварително благодаря.
Виж целия пост
# 643
хм, сега проверих- наистина по ЗК се полагат само по 2 ехографа за цялата бременност! Другите следва да се заплащат. Не знам защо моята док не ми иска пари! Трябва да й се реванширам накрая значи!  Heart Eyes

Благородно завиждам Peace Аз да те питам, сега Добрева пак ли ще си е в кабинета до ОБ? На 15-ти съм при нея да се гледаме контролно и да решим шЪ или нЕма да я бъде тая работа с естественто раждане Peace

Виж целия пост
# 644
Да! Кабинета си е неин, не е под наем там, така, че ЖК и частна практика ще си води там както досега.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия