До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 665
  • 1 359
# 645
Къде в Бургас има 2Д и кой прави ФМ?
Виж целия пост
# 646
Къде в Бургас има 2Д и кой прави ФМ?

За 2Д не знам, но ФМ се прави в Св. София и от д-р Калчева
Виж целия пост
# 647
Ми нали ФМ се прави на 2Д или греша?В СВ.София кой лекар я прави колко струва?
Виж целия пост
# 648
-Bibo-  с д-р. Братова проблем с болничните не би трябвало да имаш, обикновено дава стига да не искаш да излезеш в постоянен болничен от третия месец на бременността без причина, а за 20 дни никакъв проблем няма да имаш мисля аз (поне аз нямах)! Ако си влязла в 6-тия месец, може да те пусне и до края на бременността! Успех! Леко бременеене до края!
Виж целия пост
# 649
Ми нали ФМ се прави на 2Д или греша?В СВ.София кой лекар я прави колко струва?

3 или 4Д. В Св. София ако правилно помня беше 60 лв., а при Калчева - (със сигурност е 70лв. - ако искаш диск / запис на бебчо/ - още 10 лв. приготви Peace

Bibo, при Габровска няма проблеми с болничните. Само за твое инфо Peace
Виж целия пост
# 650
Ми нали ФМ се прави на 2Д или греша?В СВ.София кой лекар я прави колко струва?

Изобщо не грешиш ,но бургаските лекари са на друго мнение .ФМ се прави единствено и само на 2Д.
Относно  бургаските лекари гарантирам, че допреди 2 години нито един от тях нямаше сертификат за този вид изследване.Потърпевша съм от тях  и по-точно Калчева.
Виж целия пост
# 651
Мерси много,Dee Dee и Melly G!
Аз като ходя на прегледи в Света София,Ризова винаги първо ми пуска 2D-то оглежда го хубаво,мери му каквото има да се мери и после чак пуска 4D!Даже на самия диск може да се види как се сменя картината!
Виж целия пост
# 652
Значи в Св.София има 2Д,струва 60лв и Ризова работи с този апарат,така ли,правилно ли съм разбрала.
Виж целия пост
# 653
Аз лично бих те посъветвала да отидеш във Варна,не искам да обидя никого с моето мнение, но съм скептична към ехографа в Света София Peace
Иначе правилно си разбрала Hug
Виж целия пост
# 654
Аз също ходих във Варна за ФМ,а в Света София просто си ходя на ехограф да видя как се развива бебо,но ако е за ФМ аз също бих те посъветвала някъде извън Бургас и в никакъв случай при Калчева! Peace
Виж целия пост
# 655
Аз също ходих във Варна за ФМ,а в Света София просто си ходя на ехограф да видя как се развива бебо,но ако е за ФМ аз също бих те посъветвала някъде извън Бургас и в никакъв случай при Калчева! Peace

Ехографие (апарати), които притежават докторите, правещи ФМ, са 3 или 4Д.

Защо не при Калчева?
Виж целия пост
# 656
Въпросната Калчева има много патологични случай дори и смъртни.Ако искаш да ти кажи пола и на кого евентуално ще прилича ще ти го направи само за 70лв Mr. Green
Виж целия пост
# 657

Тя Силвито ти е казала, но и аз вече  писах в другата тема ЗАЩО?????
Виж целия пост
# 658
Както сте писали ако е само за пола,няма смисъл,аз искам да ми кажат дали всичко е наред.Как може в Бургас да нямаме нито един специалист.
Виж целия пост
# 659
Лично аз останах с впечатлението,че Калчева не разбира и половината от това,което вижда на 2д.
Предпочетох да отида до София при доц.Томова.
Най-добре отиди до Варна или София,ако имаш тази възможност Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия