- полза никаква почти винаги вината е в пациента,тя дойде в последния момент,ама тя не се ли е лекувала/личен опит-да лекувах се 6м и пак ми резнаха тръбата,вместо само яйчника за да нямат главоболия и да се постараят малко повече/тя като е прокървила защо веднага не е дошла/пак личен опит-не само,че отидох ами и на 2пъти лежах за задържане/ така,че...в повечето случай лично аз преди като посъветвах някое момиче с проблемна бременност или за операция да отиват в София или Варна-веднага имаше реакция,че за едно следене на бременност нямало нужда толкова далече,стига сме тревожили бъдещите майки и т.н.-спрях да коментирам,спрях да помагам,спрях всичко - само ви чета до поредния случай като на valkata78
. За себе си съм взела решение-амиии ще ходя до там,ще правя впъти повече разходи,но..поне ще знам,че няма да ми ритат вратата,ще ти обърнат внимание и най-вече ще получа адекватно лечение.



. Казвам от личен опит. Резултата е в подписа ми най-отдолу ...
.Писала съм милион пъти. Върни се назад и ще прочетеш,ако искаш . Препоръчани теми