Гоблени-54

  • 64 158
  • 432
# 90
Страхотни са Ви гоблените newsm10
Виж целия пост
# 91
От много време дори не съм чела темата. Имам един недовършен  и един купен и непипнат. Толкова ми се иска пак да започна, но все не ми остава време. Новият ми гоблен е много симпатичен, ако намеря кой да ми го сканира ще го споделя с вас, аз поне не съм го виждала в нета.
Виж целия пост
# 92
Здравейте другарчета   bouquet.
Успях да се вредя чак на 7-ма страничка Simple Smile.

Възхищавам се навсички красоти, които се показали. Страхотни сте  Hug!

Ето и моето лято :

Виж целия пост
# 93
Petjah, Зори, много са красиви гобленчетата ви. Толкова свежи и ярки.

Момичета, някой има ли схемата на това Фервако http://images.spinki.multiply.com/image/1/photos/2/600x600/23/45 … mp;nmid=110197611
Преди време я поисках от Гоблените, но собственичката и не ми отговори.

Тук е моето албумче. http://spinki.multiply.com/photos/album/2
Виж целия пост
# 94
spinki,туй красиво стълбищенце го имам в къщи на компа,ако никой не го даде,докато се прибера ще се погрижа да го имаш Hug
Тasha,благодаря за кафенцето,което ни сервира тази сутрин Heart Eyes
ей го в готов вид св.Георги

http://vaskata.multiply.com/photos/album/50#25
Виж целия пост
# 95
бадем страхотна си! Hug
Виж целия пост
# 96
spinki заповядай  Hug
3ори , много е свежичко, пък и колко бързо напредваш  smile3501
Виж целия пост
# 97
тук я има и с подбор на цветовете в ДМЦ
http://dump.ru/file/858800
Виж целия пост
# 98
Ето го и моето бебче почти готово:
http://picasaweb.google.com/dops01/EjryRC#5329349337512353250
Остава само надписа, пера, гладя и рамкирам. Направих го нарочно с розова панделка, че ще е за момиче. Wink


doci може ли схемичката на това бебче, че много ми хареса и да ми кажеш какви размери стана

3ори
най сетне да те вида да шиеш и нещо лятно  Wink

Виж целия пост
# 99
Хипатия , благодаря за включването  Peace изобщо не бях погледнала, че няма ключ  Blush
Виж целия пост
# 100
           Запис ! Имам за показване, но сега време нямам !
Иначе ръстомера го оставям да отлежи, но Здравчето щом има време може да го покаже нейния!
Виж целия пост
# 101
Красота !
Как успявате да ходите на работа , да гледате деца  да готвите и да творите такива красоти ?!?!
На мен лично това ми е много трудно-след работа с децата , да наготвя.... и чак след като заспят дяволчетата да шия !?!?
Много ми харесват творбите Ви !
В подписа ми е албума ако може и аз да се включа към вас .До сега не съм се включвала но редовно ви следя във форума -Благодаря че ви има ! #Milti #Milti
Виж целия пост
# 102
Spinki- имаш ли схема за тази красота   Hug

Виж целия пост
# 103
Pepen, за съжаление аз като шия задрасквам с маркер, така че няма да ти върши работа.

Хипатия, Бадем, благодаря за схемите.

Бадем встрани от показаните мостри са написани номерата на цветовете.
Виж целия пост
# 104
Ето схема на бебето:
http://picasaweb.google.com/dops01/PNkwGI#
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия