Гоблени-54

  • 64 158
  • 432
# 105
Зори , страхотно се получава !

Доци, много е сладко Heart Eyes

Спинки ще изневерява на Дименшън, ама то и това Вервако е много красиво де , ще го почваш ли ?

Аз албум не мога да дам сега, щото всички снимки ми са из компютъра и не са на едно място.

Пепен , заповядай

http://mila65.gallery.ru/watch?a=ACO-b1Vj#feature=mainlist


ДесиЯнкова, добре дошла , аз на моменти зарязвам готвенето и чистенето и не ми пука .
Виж целия пост
# 106
Здравейте и поздравления за всички - гоблените които до сега разглеждах са прекрасни!!  bouquet

Напоследък нямам време дори да изчета всичко, а за шиенето - май направо съм го замразила Simple Smile

Виж целия пост
# 107

 и оригиналната схема:))
http://dump.ru/file/695278

Виж целия пост
# 108
Ина - благодаря Hug но от твоя адрес не мога да си я сваля newsm78 ,а видях че имаш и други интересни неща #Crazy Peace
Хипатия - Hug и на тебе ,от тука свалям безпроблем.Не ми е ясно само на каква панама да се шие? newsm78


[b]Кетри-  ок ,благодарско  [/b]  remybussi bye
Виж целия пост
# 109
Ина - благодаря Hug но от твоя адрес не мога да си я сваля newsm78 ,а видях че имаш и други интересни неща #Crazy Peace
Хипатия - Hug и на тебе ,от тука свалям безпроблем.Не ми е ясно само на каква панама да се шие? newsm78
На Аида 14.. Peace
Виж целия пост
# 110
Аз пак ще спамя, обаче не мога да се въздържа.  Embarassed Ина, като видях аватара ти за миг ми спря сърцето.  Crazy
Виж целия пост
# 111
Добро утроооо, кафе?


DESIYANKOVA welcome
Хипатия,дръпнах си и аз схемата благодаря ти  bouquet

желая ви усмихнат ден Heart Eyes

Виж целия пост
# 112
Добро утро и от мен!Някой може ли ,да ми даде схема на"Есенно Езеро"пак да си го ушия някой ден ,че съм му загубила схемата ooooh!
Виж целия пост
# 113
здравейте на всички Hug
видях, че има нови правила, албумчета, които  са страхотни
аз ще помоля да ми обясните нещо относно контура на ориенталските орхидеи на Дим., та питанката ми е - как точно да го шия newsm78
снощи започнах точно по края и боцках във всяка дупка, ама където е направо - добре, но като трябва настрани и не става както трябва, разших го и  сега искам помощ от вас Praynig
Виж целия пост
# 114
Добро утро, момичета имам голяма молба - може ли някои да ми свали от Пикасата един албум. Знам, че има опция за сваляне на цял албум, но аз нямам нито регистрация нито нещо друго, а албума е от 110 снимки. Не ми е спешно, но го искам. Ако някой може да помогне, ето албума: http://picasaweb.google.bg/Glukkoza/Sommerland?authkey=Gv1sRgCLL … 28137602004617794
Предварително благодаря на отзовалите се, хубав ден.
Виж целия пост
# 115
did_tag,с удоволствие ще ти го сваля,но чак довечера...сигурна съм,че някой преди това ще ти помогне Hug
много сладурски неща има Peace
а защо не си свалиш пикасата от тук:
http://picasa.google.com/
става за минутка,а после ще можеш да си сваляш всичко до безкрай Grinning
Виж целия пост
# 116
did_tag,с удоволствие ще ти го сваля,но чак довечера...сигурна съм,че някой преди това ще ти помогне Hug
много сладурски неща има Peace
а защо не си свалиш пикасата от тук:
http://picasa.google.com/
става за минутка,а после ще можеш да си сваляш всичко до безкрай Grinning


Сваляла съм я наколко пъти и после я трия. Нерви ме - обърква ми подредбата на архива, тежка ми е, абе отврат. Дразни ме. Joy
Виж целия пост
# 117
тогава ще помагаме,албумът който искаш да си свалиш е наистина разкошен Grinning
ауууууууууу сега погледнах и другите й албуми,вижте това:
http://picasaweb.google.bg/Glukkoza/Idea#
Виж целия пост
# 118
did_tag, аз ги свалих.  Laughing Как да ти ги пратя?
Виж целия пост
# 119
Привет Hug

Аз имам проблем с  това гобленче http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=31449&AlbumId=1299 … p;PhotoId=7865438
Та молбата ми е ако може да ми дадете ключ с ДМЦ, тъй като се оказа че в комплектовката няколко цвята недостигат Tired и вече втора година стои така.
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия