Гоблени-54

  • 64 158
  • 432
# 120
добро утро и от мен момичета!белла  благодаря за кафето и тази сутрин! от разглеждане на тези красоти  #Crazy, не ми остава време да шия  newsm78.  но днес смятам да се захвана малко по сериозно ,че много изоставам. лек ден момичета!
Виж целия пост
# 121
did_tag, аз ги свалих.  Laughing Как да ти ги пратя?

Благодаря!   bouquet
Качи ги на dump-a.
Виж целия пост
# 122
Заповядай, did_tag:

http://dump.ru/file/2524169
Виж целия пост
# 123
smile3525 newsm44 newsm74
Виж целия пост
# 124
Здравейте! Докато разглеждах линковете си харесах това  http://mila65.gallery.ru/watch?ph=ACO-7lK2#feature=mainlist   Свалих си схемите, но няма ключ за цветовете май. Ако някои може да помогне ще съм благодарна!
Успешен ден ви пожелавам!
Виж целия пост
# 125
pepi r  здравеи!защо не се включваш?
Виж целия пост
# 126
Дион,Дид-даг  - красота   bouquetще има да се разглежда  Rolling Eyes #Crazy

Белла говори моля те с Нелка за картата,  ако  може и  желае  да ми се обади на ЛС  Praynig Hug
Виж целия пост
# 127
Здравейте! Докато разглеждах линковете си харесах това  http://mila65.gallery.ru/watch?ph=ACO-7lK2#feature=mainlist   Свалих си схемите, но няма ключ за цветовете май. Ако някои може да помогне ще съм благодарна!
Успешен ден ви пожелавам!

На шеста страница има номера на конците - най вдясно, пише code
Виж целия пост
# 128
Здравейте! Докато разглеждах линковете си харесах това  http://mila65.gallery.ru/watch?ph=ACO-7lK2#feature=mainlist   Свалих си схемите, но няма ключ за цветовете май. Ако някои може да помогне ще съм благодарна!
Успешен ден ви пожелавам!
         
Има го ключа под номер 6,ако не се лъжа!
Не съм погледнала,че вече е отговорено!Съжалявам!
Виж целия пост
# 129
pepi r  здравеи!защо не се включваш?
Здравей parce_m  Hug и добре дошла сред нас. Не се включвам защото съм от предимно четящите тук /рядко се включвам с писане и показване/. Шия много бавно - липса на време. Покажи ни готовите си гоблени, ще се радвам да ги видя  Flutter
Виж целия пост
# 130
Има цветове и номера,но незнам какви са конците като марка. Благодаря ви!
Виж целия пост
# 131
pepen,писах й преди малко и чакам отговор Wink

случайно попаднах на теменужки мноооооооого и всякакви ooooh!
не мога да не ги споделя с вас
Grinning
http://remziyeavukat4.multiply.com/photos?&=&album=&page_start=0
Виж целия пост
# 132
Здравейте, аз съм от тези които редовно четат, но рядко пишат. Бихте ли ми казали гоблена по картината на В. Димитров - майстоара "Сватба" на коя фирма е и откъде може да се купи.
Страхотни красоти показвате.
Виж целия пост
# 133
Гууди откъде го взе това-голяма красота ейййй направо нямам думи  Grinning
Зори най-после да те видя с нещо лятно   Hug
Хубав ден момичета повече няма да спамя пу пу- само ще ви чета сега просто не се сдържах  Embarassed
Виж целия пост
# 134
Здравейте момичета!Белла ,благодаря ти за кафенцата,сутрин първо с тях започвам!
Разгледах всички албуми със гоблени и всичко много ми хареса.Дано след 20 години да сме живи и здрави,че да ги напълним още.
Търся схема на този гоблен,ако някой я има  би ли я споделил с нас:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия