Причини за закъснение на цикъла?

  • 417 831
  • 801
# 90
не съм на пълно сигурна но мисля че не е от хормоните може и от друго да е т.е може и от тръбите да е  Thinking Thinking
Виж целия пост
# 91
и на мен вече втори месец тъка ми закъснява и аз не знам на какво се дължи но скоро ще ходя на гинеколог и ще разбера на какво се дължи в момента съм си пуснала  изследвания и от там ще разбера NeWS78 Thinking
Виж целия пост
# 92
Здравейте,момичета!Пиша ви,защото имам закъснение на МЦ и се чудя дали не е....Значи по-миналия месец ми дойде на 15,а миналия на 20,но по принцип цикъла ми е доста дочен и ми идва точно на датата.Днес е 30,а няма ни вест ,ни кост.Имам болки в гърдите и режещи болки долу ниско ,но незнам дали не е ПМС.Също така съм пушач ,но честно да си призная нещо не ми се пушо особено,дори ми е гадно от цигарите.Знам ,че трябва да си взема тест ,но малко ме е страх.Ако някой има идея..... Hug
Виж целия пост
# 93
Здравейте,момичета!Пиша ви,защото имам закъснение на МЦ и се чудя дали не е....Значи по-миналия месец ми дойде на 15,а миналия на 20,но по принцип цикъла ми е доста дочен и ми идва точно на датата.Днес е 30,а няма ни вест ,ни кост.Имам болки в гърдите и режещи болки долу ниско ,но незнам дали не е ПМС.Също така съм пушач ,но честно да си призная нещо не ми се пушо особено,дори ми е гадно от цигарите.Знам ,че трябва да си взема тест ,но малко ме е страх.Ако някой има идея..... Hug
По добра идея от твоята няма - тест!
Виж целия пост
# 94
Zdraveite.Moqt problem se sastoi v tova 4e ve4e po4ti 30 dni imam zakasnenie na cikula,sled kato mahnah spiralata.Napravih si test,no rezultata e otricatelen.6te sum blagodarna na vsqko mnenie.
Виж целия пост
# 95
Виж тук http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 436&Itemid=20, но не знам доколко ще намериш отговора. Най-добре да посетиш лекар. Доколкото знам, спиралата влияе и на дебелината на маточната лигавица, т.е. тя става по-тънка, за това и някои жени със  спирала имат по-оскъдна менструация. Това е и една от причините спиралата да не се препоръчва на нераждали. Според мен, ако можеш отиди при лекаря, който ти я е поставил. 

Виж целия пост
# 96
Blagodarq ti mnogo.
Виж целия пост
# 97
Охх да се оплача и аз. На мен същи цикъла ми закъснява с 5 дена и много се притеснявам, защото ако е бременност не  е планувана  и чесно казано не е най-точния момент за нея.Вчера си направих тест и беше отрицателен, а иначе имам болки ниско долу, в кръста, гърдите ме болят(всичко типично преди да ми дойде цикъла)В момента съм в такова напрежение и утре мисля да си направя тест и да отида на лекар, не мога така да продължавам!Имам някакво бледо течение, което го усещам на моменти как тече и все тичам към тоалетната с надежда да ми дошло, ама не. Въпреки че няма основание да се притеснявам,защото със партньора ми се пазим, ама знае ли се пак!Моля кажете нещо успокоително, че да се успокоя малко, защото наистина много се притеснявам!
Виж целия пост
# 98
И аз се записвам във вашата тема Sad
Закъснението ми ме докарва да лудост. Вече седмица чакам и чакам...Правих два теста и двата са отрицателни, преди 2 седмици бях на профилактичен преглед при гинеколог и не откри нищо обезпокоително...Какво става не знам...
Единственото, за което се сещам е, че последните 5 месеца свалих около 20кг, но през цялото време имах редовен цикъл, а последният месец нямам сваляне на кг и точно сега нямам цикъл...Ужас...
О, съвсем възможно е да е от загубата на килограми !

Възможно е да е от загубата на кг, даже е добре да видиш колко ще ти закъснее и ако е много, да ти го предизвикат. При мен точно обратното се получи обаче. Докато бях кльощава имах редовен цикъл, в мига, в който качих 5 кг и заприличах на човек започнаха аномалиите. Аз имах поликистозни яйчници, но никога не съм имала липса на цикъл с месеци, закъснявал ми е, с 2-3 седмици максимум, но е идвал.

Момичетата са ти казала вече предполагаеми варианти. Предполагам, че нещо хормонално, а и сезонно. А и нали било нормално на 12 цикъла, единия да е анормален  newsm78
Виж целия пост
# 99
Охх да се оплача и аз. На мен същи цикъла ми закъснява с 5 дена и много се притеснявам, защото ако е бременност не  е планувана  и чесно казано не е най-точния момент за нея.Вчера си направих тест и беше отрицателен, а иначе имам болки ниско долу, в кръста, гърдите ме болят(всичко типично преди да ми дойде цикъла)В момента съм в такова напрежение и утре мисля да си направя тест и да отида на лекар, не мога така да продължавам!Имам някакво бледо течение, което го усещам на моменти как тече и все тичам към тоалетната с надежда да ми дошло, ама не. Въпреки че няма основание да се притеснявам,защото със партньора ми се пазим, ама знае ли се пак!Моля кажете нещо успокоително, че да се успокоя малко, защото наистина много се притеснявам!

Щом се пазите едва ли е бременност, но ако искаш да разбереш със сигурност какво става, направи си кръвен тест - там ще получиш 100% отговор.
Виж целия пост
# 100
Здравейте на всички. Моята менструация винаги е била много точна, по изключение се е случвало да подранява, но да закъснява не е.
Сега ми закъснява повече от 2 седмици /последната ми менструация беше на 26.11/. Правих 4 теста , последният вчера и все отрицателни, с приятеля ми се пазим. т.е. едва ли има бременност.
На 8-ми дек ми правиха операция, т.е. имах притеснения, много лекарства , анестезия. Близките ми казват че е едва ли е повлияно от операцията, но аз за друго не се сещам. Правя редовни профилактични прегледи. Кисти досега не съм имала /освен на гърдите, имам фиброкистозна мастопатия/. Хормонални лекарства не пия. Някакви предположения? Вече съм доста изплашена. Мина много време
Виж целия пост
# 101
cindarelka , преживяла си доста напрежение напоследък, а и е нормално 1 месец да ти прескочи. На мен ми се е случвало без да има причина и без стрес, какво остава за теб, при всички тези притеснения, които си преживяла.   bouquet
Виж целия пост
# 102
Благодаря за успокоението, и все пак ще отида утре на кръвен тест, и без това трябва да си направя ПКК ще пусна и другото.
Виж целия пост
# 103
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА!МНОГО СЪМ ОБЪРКАНА.ИМАМ ЦИКЪЛ ОТ 28 ДО 32 ДЕНА,НО ДНЕС МИ Е 37 И ОЩЕ НЕ МИ ГО НЯМА.ДАЛИ СЪМ БРЕМЕННА?МНОГО СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ДА Е ТАКА. Praynig Praynig PraynigБОЛИ МЕ И КРЪСТА,ГЪРДИТЕ МИ СЕ СТЯГАТ И ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ИМАМ НЯКЪКВА ТЕЖИНА ТАМ ДОЛУ(. newsm78
Виж целия пост
# 104
Здравей Ани. Тест прави ли ? Стискам палци надеждите ти да се оправдаят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия