Рожден ден

  • 24 598
  • 31
Вчера моите близнаци станаха на 12 г.
Ето менюто, с което посрещнах гостите. Споделям го, защото може да послужи за идея на някого. Подходящо е и за предстоящите абитуриентски балове. Повечето от рецептите са на момичета пишещи в Гответе с мен, пък и тук - това са Йоли, Танита, Венс, дано не пропускам някого...



Това, което виждате по масата: пълнени гъби на Танита, хапки от качамак на Йоли, хапки с риба на Йоли, соленки на Йоли, топчета от сирена, пълнени доматчета, руло на Йоли, сладки топки на Венс. Може и да съм пропуснала нещо.

Пускам направо албума
www.snimka.bg/album.php?album_id=370347

Виж целия пост
# 1
Поздравления,всичко е страхотно  chef

Мен ме заинтригува обаче това най-много.Може ли рецептата,или линк към нея,ако е взаимствана от тук?
Предварително благодаря да не спамя после  bouquet
Виж целия пост
# 2
Ето го линка за рецптата, дано правилно да съм указала връзката

www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2501.msg64161.html#msg64161
Виж целия пост
# 3
Браво, поздравления. Докато разглеждах албума и преглъщах!  chef eat

Да са ти живи и здрави дечицата!  bigdance2 newsm59
Виж целия пост
# 4
браво справила си се чудесно знам колко е трудно изпитах го на гърба си преди две седмици и аз имах рожден ден и ето какво приготвих за гостите си
 торта магнетен крекери с ленено семе и сусам топчета от сирене  
бобена салатка ароматни рогчета с пълнеж от Йоли желирана млечна салата -Йоли пилешки дробчета по селски мини пържени кюфтенца салата шарлота спаначени бисквитки от Йоли картофените соленки охлювчета с пастет от маслини банички хапки печени пилета гарнитурка-ориз със зеленчуци масата без свежите салати а това е разрез на тортата ами май това беше всичко дано и моите предложения помогнат на някого Laughing


Виж целия пост
# 5
 #Shocked

Бетина, колко време го готви всичкото това?  newsm78
Иначе поздравления, невероятно изглежда!
Виж целия пост
# 6
Момичета стахотни ястия показвате,  bouquet
Как сте се справили, обаче незнам Rolling Eyes Имам чувство,че на мен ще ми трябва 1 седмица, а и двойна порция "желание" Simple Smile
Виж целия пост
# 7
mama1+2 да са ти живи и здрави дечицата, betina33, пожелавам ти да си все така упорита и добра кулинарка.Да знаете, че ще черпя идеи от вас за предстоящи поводи.
Виж целия пост
# 8
*Jeny* -всъщност прилагаш малка тайна Laughing-например спаначените бисквитки като се приготвят се завиват във фолио и се замразяват вадят се 30 минути преди поднасяне  охлювите с маслини се приготвят и сурови пак с фолио и те се замразяват вадиш печеш и сервираш -  ако се приготвя торта и тя е с покритие може да се направи 2 дни по-рано желираната млечна салата задължително се приготвя 2 дни по-рано крекерите също могат да се приготвят ден по-рано или общо казано когато се налага да се приготвяш за повече гости трябва да се избират рецепти който да приготвиш или подготвиш отрано --в деня се правят само пресните салати и печенето на ястията които изискват да са поднесени топли

пропуснах  свежата салатка нея я приготвих като дойдоха гостите
Виж целия пост
# 9
betina33, благодаря за побдробното обяснение.Всъщност на мен точно такова ми трябва Embarassed
Обещавам да пробвам почти всичко, после ще докладвам и със снимки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
дано съм ти помогнала желая ти успех -после да ни зарадваш със снимчици -ако имаш някакви въпроси питай ще помагам с каквото мога  Laughing
Виж целия пост
# 11
Бети, страхотно си се подготвила и ти! Поздравления! Виждам, че и ти си заложила на рецептите на Йоли  Simple Smile

Мен ме заинтригуваха дробчетата по селски. Би ли споделила рецептата?
Виж целия пост
# 12
маме -рецептата за дробчетата я имам от много стар майстор готвач лесно но много вкусно ето заповядай написала съм рецептичката в друга тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382938.0 Laughing
всъщност този стар готвач ми е оставил своя тефтер като завещано един вид и там има страхотни рецепти събирани с години -той е започнал като готвач на 18 години сега е на 80 години-сега когато готвенето ми е страст осъзнавам какво притежавам
Виж целия пост
# 13
Момичета поздравления   bouquet всичко изглежда повече от добре  Crazy
А за торта Магнетен на betina33 останах  Shocked страхотно изглежда   bouquet
Виж целия пост
# 14
благодаря за милите думи Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия