Момичета ще го оправя но нещо ми се развали мишката не може да копи и пейсва явно от многото пейсване ама ще видя сега какво да направя
Момичета ще го оправя но нещо ми се развали мишката не може да копи и пейсва явно от многото пейсване ама ще видя сега какво да направя




Разбира се че при такава компания ще бъде весело. 



На 7 отивам да маха лекарство и след това ще видим какво е положението.
рестартирах сменях мишките че не пейсваше
после Вики пусна някаква игра и в нея вирус
Та до сега чистих вирусите
Дано се е оправил ,че без компа все едно съм в горите тилилейски
Браво на вас за ината да изглеждате добре


каквото можах направих но ако не ви допадат казвайте няма проблем ще ги сменя
Защото всеки си има свой собствен вкус все пак ...
Препоръчани теми