КГБ = Клуб на Готините Баби - 72

  • 18 078
  • 446
# 345
Дидка, ще ставам баба за втори път и съм много щастлива.
Дъщеря ми е още е в началото/3-4 месец/,та затова поизчаквах малко.
Виж целия пост
# 346
зичеееее,душкоооомоята снимка си ми харесва както си ми я направила Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 347
Мими, честито и леко бременеене на дъщерята.
Зиче, благодаря за снимката. Много ми харесва и даже мисля да си  я запазя някъде в комп. Ама не знам как.
Виж целия пост
# 348
                      Мимееее,лека и безпроблемна бременност на дъщеричката ти! Hug Hug И да си имат едно здравичко и пухкавичко бебче. Peace
                       Айша,отваряш снимката и с ляв бутон на File....Save As......и от там в My Dokuments или където си сваляш инфо.
                        Мараба,слизай от клона!Видях те! Laughing Как е новия комп?
Виж целия пост
# 349
Мимка честита ви радост за бебчо,дъщеря ти да и е лека бремеността . Hug Praynig
ОСТАНАХА САМО :
ШПУНЦ,
ЯЖКА,
ГЪБКА,
ТАЙНА,
СВЕТЛА И БОБО,
МАЯ,
ЖЕЛЯЗНАТА ЛЕЙДИ,
ГЕОРГЕНА

МОЛЯ НЯКОЙ АКО ЗНАЕ НА ТЕЗИ КОИТО НЕ ПИШАТ МНОГО КЪДЕ ИМАТ СНИМКИ ДА КАЖЕ ЧЕ НЕ МОГА ДА НАМЕРЯ  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 350
Мисля, че на Тайна има снимка от дома на Жабка, преди да се качим на Морени. Доколкото си спомням, може да стане от нея. Яжка нали я има на доста снимки и е все хубава. Мая също я има и от Морени и от днес. Шпунц е от първата софийска среща миналото лято, когато се видяхме за първи път и с Жаки.
Виж целия пост
# 351
Яжка и Мая са на днешните снимки - най актуални са.
Тайна при Жабката преди  Морени и мин- лято тя показа снимка с нови мебели.
Лейди - скоро пусна снимка с бебечето. Може би в миналата тема.
Шпунц - на Морени трябва да я има.
Светла - на варненската среща, а Гъбката - беше пускала нейни снимки преди може би месец.
Като почне работната седмица - може пак да изпрати снимка.
Виж целия пост
# 352
   Зиче,слагай която искаш! Все едно магаре съм!
Виж целия пост
# 353
                      Зиче,Яжка има готови на 13 стр от тази тема ! Да каже коя да сложиш!
Виж целия пост
# 354
 
                     На мен ,лично,ми харесва първата снимка повече! Laughing Тази с маргаритките /Що си мислех,че са рози  newsm78/ и втория надпис розовия.



Е това според мен е най-добре! Laughing



Виж целия пост
# 355
 Мимчеееее,бой,бой!За теб!До сега да не ми кажеш! bambam
Снощи беше на скайпа!!!!!!!! Ама за Десито - лека бременност и дано улучат юнака!

Браво на софийската група!Много сте хубави всички!А за Мая се бях затъжила вече!

Аз ще ви изоставям - отивам у Сънчови!

 
Виж целия пост
# 356
Мараба, здрасти  Laughing

Коя е Мими-д? Нали не е Мими от Кубрат? Вече ме объркахте, като си сменяте имената.
Виж целия пост
# 357
                     Зиче,тук има снимки на ГЕОРГЕНА!!!

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=27706&AlbumId=129941

                     Римар,не е Мими от Кубрат.Тя си е Мимито!
                     Снимката на Желязната лейди е свалена.Така,че не я търсете.Пиши и Зичка на ЛС да ти изпрати,ако иска.
Виж целия пост
# 358
За Тайна снимките и са от много далече и нищо не става момичета ..
Лейди ще търся ,шпунц я чакам да ми прати ,Яжка да каже  коя от двете на мен ми харесват и двете  Hug HugHug
Светла,МАЯ, ми кажете на коя снимка е че вече се обърках  newsm78 Mr. Green
Виж целия пост
# 359
    Зиче,не му се чуди толкова! Давай тази с хризантемите!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия