КГБ = Клуб на Готините Баби - 72

  • 18 078
  • 446
# 360
Цоп и аз  тук!
Четох ви досега. Ама то много сте изписали - не ми  остава време да пиша от четене. Поздрави на софийската дружинка - изглеждате много свежи.
Аз ви преглеждам, ама за писане остава малко време. Бебчо расте и показва характерче - започна да мърка повече. Но пък става по-интересен. Младата майка се справя прекрасно със сина си и това ме радва много. Аз освен сладко внуче, след 2 седмици ще си имам и абитуриентка-малката дъщеря, така че имам още весели мигове, които трябва да организирам. Тъй че времето ми е съвсем недостатъчно напоследък. Ще ви пратя снимки от следващото щастливо събитие.
Приятна вечер на всички дами!!!
Виж целия пост
# 361
Mараба, приятелки,
За незнаещите съм Мая 50
Благодаря ви, че не сте ме отписали от редиците си!
Благодаря за хубавите пожелания към мен!
Благодаря ви, че ви има! /Ужас - нямам фонетика и едвам пиша/
Новият комп е още в процес на инсталиране.
Виж целия пост
# 362
                    Мараба,пращай на Зиче снимка за надписчето! Laughing
Виж целия пост
# 363
Привет, момичета!
Изчетох ви досега и само да кажа, че на днешните снимки сте много готини. Hug
Майче, тъкмо се чудех коя е тази "мараба" Mr. Green
Зичееее, страшна си!Всички снимки и рамки са много хубави! Peace
Жабче, ти си останала наполовина, но пък много ти отива Wink Hug
Мими, лека бременност на дъщеря ти и късмет! Hug
Аз лягам, че съм капнала Crazy
Лека нощ на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 364
Лека нощ - Ани си дойде от Айдълите.
Сега ще бъда изритана от комп.
Виж целия пост
# 365
ХАЙДЕ ВИЖТЕ ОЩЕ КОЙ ОСВЕН ШПУНЦ ,ТАЙНА  newsm78 27СА А ТРЯБВА ДА СА 30БР Thinking Thinking
ОФФФФФФФ ГЕОРГЕНА ЕЕЕЕЕ ooooh! НО НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛИЗАТ СНИМКИТЕ И АКО НЯКОЙ МОЖЕ ПРИ НЕГО ДА ОПИТА  Praynig Hug













 
















































Виж целия пост
# 366
                 Зиче,Мая вече е с нейм maraba и мисля,че сме пропуснали Арита! Арита я има на софийската среща пред Пирогов.
Виж целия пост
# 367
ДИДИЯ ,АРИТА  бях я направила ама тука не я бях сложила  Blush Peace 
МАЯ НЕ СИ ЛИ Е МАЯ  Mr. Green Mr. Green ДА СИ ОСТАНЕ АЗ НЕ СЪМ ГИ ПРАВИЛА ПО НЕЙМ ЗА ТОВА КАЗВАЙТЕ
Виж целия пост
# 368
                     

                      За Мая не знам.Тя да каже.Днес на срещата ни каза новия нейм и си помислих,че по неимове е.Както тя иска.Дано се включи
Виж целия пост
# 369
ДИДИЯ АМА АКО СЛОЖИШ ГЕОРГЕНА А НЕ СВАТЯТА И ЩЕ Е ПО ДОБРЕ МАЙ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

НАПРАВИХ И НА ГЕОРГЕНА НАЙ СЕТНЕ  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 370
Marhaba - така се пише на турски ез.
Виж целия пост
# 371
                     Айша,така си го е написала Мая!
                     Аз докато успея да извадя Георгена и хоп...вие сте готови,но ще го пусна ,ако го хареса да си го копне!



                     Добре,че не си приличаме със сватите,че докато ме улучите бая време ще мине!Пък и нямаме много общи снимки! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 372
Mомичета, пишете ме maraba - полека- лека ще свикнете с новия ми ник.
Виж целия пост
# 373
Добро утро,момичета!
Снощи рано си легнах,че бях много изморена.
Благодаря за пожеланията към дъщеря ми.
Мараба, Hug Hug Hug Hug
И аз един път да ви изпреваря и ви поднеса закуската.


Лек и усмихнат ден ви желая!
Виж целия пост
# 374
     Добро утро момичета!   Мими,благодаря за закуската и кафенцето.Само аз не съм ти честитила хубавата новина,но много се радвам и пожелавам на дъщеричката ти лека бременност и да роди лесно едно пухкаво и сладко бебенце.
     Тук за сега е мрачно и облачно.Имах идея днес да се мотая по двора,но не се знае за сега дали ще стане...
     Зиче,много са хубави снимките.Но много голям труд хвърли. Благодаря!
     Хайде от мен малко музика   http://www.vbox7.com/play:abff2078
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия