Интернатът

  • 70 225
  • 790
# 255
Привет на всички и хубав ден.Извинявайте.
Виж целия пост
# 256
 Blush извинявам се
Виж целия пост
# 257
Моля те, това са спойлери, ако ги пишеш, пиши ги в бяло или нещо такова, не всеки иска да ги чете.
Виж целия пост
# 258
Моля те, това са спойлери, ако ги пишеш, пиши ги в бяло или нещо такова, не всеки иска да ги чете.
  202uu Така се губи тръпката
Виж целия пост
# 259
и сега какво ThinkingВече и по AXN-CRIM  не го дават!! #2gunfireТози филм ще ме побърка #Crazy #Crazy
Някай ако знае нещо по въпроса с продължението да казва newsm45 smile3511
Виж целия пост
# 260
Този понеделник няма ли да дават нова серия?
Виж целия пост
# 261
и сега какво ThinkingВече и по AXN-CRIM  не го дават!! #2gunfireТози филм ще ме побърка #Crazy #Crazy
Някай ако знае нещо по въпроса с продължението да казва newsm45 smile3511
Тази седмица дадоха нов епизод, не съм чула да спират 3 сезон. За четвърти не знам, но със сигурност ще излъчат 3-ти до край. Сега видях в програмата, на 19.07 ще си има епизод в 23 часа, както е всяка седмица - мяато за притеснение няма.
Виж целия пост
# 262
уф, newsm78 аз май нещо  не съм в ред!Въобще не съм погледнала че го дават и през деня по никое време.Успявам да го гледам само вечер,доста късно го дават,но....като съм се закрастила :crazy eyes:
Виж целия пост
# 263
Здравейте
Някой би ли ми дал линк към сайт в който може да се гледа AXN Crime?Аз търся от няколко дни но не намерих нищо освен AXN Crime на румънски,макар че преди време предаваше на български Sad
Виж целия пост
# 264
ами аз лично съм пробвала какви ли не сайтове ,за да гледам on-line axn crime но все нещо не се получаваше. Close Close Close
и аз се присъединявам към желаещите за някакъв линк за да гледам  on-line axn crime  Peace
Виж целия пост
# 265
А изпуснах 5 серия на 4 сезон,ащо никой не го качва в бокса.Предишните ги има всичките  Sad
Виж целия пост
# 266
А изпуснах 5 серия на 4 сезон,ащо никой не го качва в бокса.Предишните ги има всичките  Sad

Къде ги има всичките??? Дай линк да гледам 3-ти сезон, аз имам AXN crime, но изпуснах 4-та и 5-та серия и искам да ги гледам:)
Ако може дай линк до където си стигнала.
Виж целия пост
# 267
Еее има 1 и 2 сезон,от там нататък няма.Съжалявям  Cry сигурно не го следят вече тези ,дето са го качвали.Днес я гледах 5 серия,утре-неделя филма почва вечерта в 23.50 ч.
Виж целия пост
# 268
здр-те
и аз се присъединявам
Загледах серяла около края на миналат година,точно преди да родя
Сега гледам,че пак го дават.но от целият сериал аз съм гледала най-много 15серии и ми се иска да наваксам  с всички останали серии
Може да се  обсъждали и по-рано в темата,но не искам да чета за да не изгубя интерес,та въпросът ми е къде мога да ги гледам?
Има ли място от където мога да си ги изтегля и да ги гледам
пробвах в В бокс,но там са по 9минути епизодите,а и моят нет е от Глобул и докато ми зареди въпросните 9 минути-минава повече от час
Пробвах и с АХн плейърът но не виждам от къде мога да избера точно този филм
Предварително Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 269
здр-те
и аз се присъединявам
Загледах серяла около края на миналат година,точно преди да родя
Сега гледам,че пак го дават.но от целият сериал аз съм гледала най-много 15серии и ми се иска да наваксам  с всички останали серии
Може да се  обсъждали и по-рано в темата,но не искам да чета за да не изгубя интерес,та въпросът ми е къде мога да ги гледам?
Има ли място от където мога да си ги изтегля и да ги гледам
пробвах в В бокс,но там са по 9минути епизодите,а и моят нет е от Глобул и докато ми зареди въпросните 9 минути-минава повече от час
Пробвах и с АХн плейърът но не виждам от къде мога да избера точно този филм
Предварително Благодаря   bouquet
http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=el+interna … =0&incldead=1 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия