Интернатът

  • 70 227
  • 790
# 270
plams
благодаря,хем гледах в замундата,ама кой знае къде съм бляла
Успех и всичко най-добро ти пожелавам(и на бебето,което чакаш)  Hug
Виж целия пост
# 271
Аз наскоро го открих сериала и ми харесва  Embarassed - може ли няколко въпроса?Може и да е писано,но нямам възможност да прочета всички страници...Първи сезон само 6 серии ли са-поне толкова са качени в замундата...и има ли я някъде със субтитри 4 серия на първи сезон?
Виж целия пост
# 272
Аз наскоро го открих сериала и ми харесва  Embarassed - може ли няколко въпроса?Може и да е писано,но нямам възможност да прочета всички страници...Първи сезон само 6 серии ли са-поне толкова са качени в замундата...и има ли я някъде със субтитри 4 серия на първи сезон?
  bouquet Да, 1 сезон се състои само от 6 епизода, сама ще видиш, че епизодите във всеки  сезон са малко на брой. Четвърта серия не съм я виждала  качена никъде, може би във vbox я има, не съм проверяла. За съжаление 3 сезон не се записва от никой, но пък АXN го повтарят през цялата седмица, можеш да наваксаш, а и предполагам, че пуснат и повторение след малко време.
Виж целия пост
# 273
Утре пак го дават,в 23.00.Пада се 8 серия,сигурно ще е последната  Sad Не ми се вярва да са купили и следващия сезон.Тия ни го дават като лекарство,по лъжичка на седмица  #Cussing out
Виж целия пост
# 274
Утре пак го дават,в 23.00.Пада се 8 серия,сигурно ще е последната  Sad Не ми се вярва да са купили и следващия сезон.Тия ни го дават като лекарство,по лъжичка на седмица  #Cussing out
newsm78 newsm78 Не бяха ли 10 епизодите на 3 сезон, или се бъркам? Трябва да проверя, но нищо чудно да са и 8 и аз да съм се объркала.  ooooh! ooooh! Дам, съмнявам се че са закупили 4 сезон, а той е много интересен. Все пак се надявам да го купят, смятам да се пробвам пак с един е-мейл след като видя как е ситауцията, отговориха на предишния ми, може да обърнат внимание и на този.
Виж целия пост
# 275
За няколко дни изгледах пъри и втори сезон ,мъж ми как ме изтърпя не знам просто  Embarassed -много ми хареса,само не разбрах това за очите какво е ,нали при Паула го имаше (определено ми липсва 4 серия на първи сезон)...за съжаление няма как да гледам канал АXN (освен ако го дават някъде в интернет),защото нямаме кабелна и съответно няма и как да гледам трети сезон  #Cussing out
Виж целия пост
# 276
За няколко дни изгледах пъри и втори сезон ,мъж ми как ме изтърпя не знам просто  Embarassed -много ми хареса,само не разбрах това за очите какво е ,нали при Паула го имаше (определено ми липсва 4 серия на първи сезон)...за съжаление няма как да гледам канал АXN (освен ако го дават някъде в интернет),защото нямаме кабелна и съответно няма и как да гледам трети сезон  #Cussing out
Не знам дали няма някъде качени епизодите и дали изобщо дават AXN crime online.
За съжаление явно няма кой да записва, ако случайно намеря някакви епизоди на бг от трети сезон ще го постна тук. Иначе за онлайн телевизии има доста сайтове, може да се пробваш да провериш. Ето няколко от мен.


http://myonvideo.com/
http://gledai.be/
http://www.bg-tv.net/news.php
Виж целия пост
# 277
Днес повтарят 7-ма,а утре в 23.00 е 8-ма. Нали така,че и аз вече се обърквам  newsm78
Виж целия пост
# 278
При майка ми има кабелна-през деня повтарят ли ги и в колко часа?
Виж целия пост
# 279
 alice_ in_ wonderland1  дано са 10,аз не знам защо си мисля,че са 8  newsm78


svetlaem  днес в 17.25 ще дават 8 епизод,а довечера в 23.00 пак ще го повтарят.
Виж целия пост
# 280
Мерси много,сега ще звънна на майка да видя има ли го този канал и ще я посетя ,ако го има евентуално...
Има ли шанс да започнат по някое верме през деня да повтарят отначало трети сезон следващите месеци или не?
Виж целия пост
# 281
Сигурно някой ден ще започнат да го повтарят. Повтаряха първи и втори.
Виж целия пост
# 282
Сигурно някой ден ще започнат да го повтарят. Повтаряха първи и втори.

Дано да е по AXN ,че с това Crime се видях в приключение  ooooh!

От вас има ли някой с достатъчно висок ранг в замундата за да даде заявка за качването на 3ти сезон и на  следващите Rolling Eyes Или както там се прави 
Виж целия пост
# 283
Сигурно някой ден ще започнат да го повтарят. Повтаряха първи и втори.

Дано да е по AXN ,че с това Crime се видях в приключение  ooooh!

От вас има ли някой с достатъчно висок ранг в замундата за да даде заявка за качването на 3ти сезон и на  следващите Rolling Eyes Или както там се прави  
Имам ранг да, и да  ще направя опит, но да ти кажа нито една от заявките, които съм пускала не е била успешна.  Rolling Eyes Rolling Eyes Не знам дали ще ни обърнат внимание, не пречи да опитам обаче.
Лин май са 9 епизодите, може би другата седмица ще  е последният за сезона. Така и не съм гледала 9 епизод. Знам, че освен редовните епизоди от сезона има и допълнителен т.нар екстра, обяснявайки тайните на интерната, но при нас не ги дават.  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 284
alice_ in_ wonderland1   много ти благодаря   bouquet  дано обърнат внимание  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия