ОКТОМВРИйското човече за море мечтае вече

  • 11 572
  • 301
# 180
Дентинокса от геловете.Капките са най добре  PeaceС две ръце съм за тях.Ами да редувам ги
Виж целия пост
# 181
Дентинокса от геловете.Капките са най добре  PeaceС две ръце съм за тях.Ами да редувам ги


Какви са тези капки? Тук има ли ги?
Виж целия пост
# 182
  Мерси, как се казват капките? Hug

  Кате, после направо ми прати и за колажа снимка.Ще има нов!
Виж целия пост
# 183
Хамодент
Виж целия пост
# 184
Здравейте мами и от мен! Аз бях на село за около седмица и като се появих гледам колкоо много сте изписали.

Честити празници на всички, които съм пропуснала, докато ме нямаше и на всички празнуващи днес бебчета и техните мами!!!   bouquet Heart Eyes


Крисси
Честито за новото жилище!!! Да е пълно със смях и щастие!  Heart Eyes Сега ще потърся снимка за колажа и ще ти я изпратя.  Simple Smile Можеш ли да ми дадеш парола и потребител?

elipepova и Алекс иска да е посточнно седнала. Като се добере до нещо и мъчи да се изправи или се подпира на лакти. Най-лесно се изправя до седнало положение в количката Simple Smile

MightyBabka
Честито кръщение!!!   bouquet

Н И Н А аз варя чушките на пара и после люспата се бели много лесно  Peace

Константина
и Nedialka_81 за цените в Плевен на мен ми се виждат ниски, та представете си в Троян какви са  #Crazy Аз от Плевен си купих количката и леглото от магазин Аз Бебето и съм много доволна, направиха ми голяма отстъпка и бяха много мили. Константина сега ще ти пратя инфо и за нас, искам, ако може да се включа в одата.  Flutter

Мами, искам да попитам как захранихте с глутен и на каква възраст, извинявам се предварително, ако ви карам отново да пишете по същата тема.

Искам да кажа и нещо на мамите, хранещи с Аптамил. Има, незнайно защо два вида номер 2. С различни лъжички по цвят и грамаж. Има разлика и в таблицата със стойностите (енергия, протеини и т.н.) и разлика с количеството по месеци. Сега ще кача снимки и ще покажа.  newsm78
Виж целия пост
# 185
Криси ,и аз мажа Маги с Дентинокс...уж поне му е моментно действието..Така успявам да я успокоя и разсея.

Гери,тези капки колко им е действието?Колко често могат да се дават на ден?

Неди,успокой се и си ела!  bouquet

е-катето...
къде ходихте вие ,а?Пропуснала съм..Добре дошли!

Диди-23
...чакам и аз снимки!Тази нощ и аз съм наспана..отдавна не ми се бе случвало...чувствам се като нов човек.. Joy

Дени Иванова...аз още не съм вкарала глутена.Лично за себеси мисля да изчакам като навърши 7м и да й предложа бисквитки с глутен...После мисля да й давам месото.  bouquetЩе чакам и аз отговора на захранилите вече с глутен.
Виж целия пост
# 186
Дени, аз с попарата го въведох глутена чрез сухара PeaceМерси за пожаланията!

 Гале, мерси Heart Eyes

 Неди, айде деееееее идва си Hug
Виж целия пост
# 187
Мерси за отговорите за глутена!  Hug

Неди връщай се, липсваш нии  Cry

Ето и снимки на двата вида Аптамил2
http://picasaweb.google.bg/dnnyivanova/Aptamil2#
Кой от двата вида сте ползвали вие?
Виж целия пост
# 188
Гале пише че може до 6 пъти дневно по 3 капки но на нас повече от 2 пъти на ден не ни се е налаголо.Пише че стават и за ухо също
Виж целия пост
# 189
Аз глутен дадох много рано - към петия месец. С пюре на Little Bee. Ванко много ги харесва. Сега давам каша Слънчо с глутен.
Гери, благодаря за името на капките. Ще ги потърся.

Момичета, някоя има ли стара счупена количка? Трябва ми само дръжка или единични дръжки. По примера на Нина и аз ще трябва да си повдигам дръжката, че ми е много ниска.
Давайте идеи, моля!

Виж целия пост
# 190
Моля моля незнам обаче дали ги има в БГ newsm78
Виж целия пост
# 191
  Микроели, вероятно без да искаш си изтрила снимките за колажа.

Моля ви внимавайте, като правите нови албумчета да не изчезват публикуваните  bouquet
 
Виж целия пост
# 192
ужасссссссссссссс ooooh!с ревящо чудо около мен. #2gunfireнека да ме извинят мамите.ако мога ще помагам  bouquet.или май да не пипам вече. Blush


  Микроели, вероятно без да искаш си изтрила снимките за колажа.

Моля ви внимавайте, като правите нови албумчета да не изчезват публикуваните  bouquet

за зъбките давам Дентокинд таблетки /7лв за 150табл./доволна съм вече имаме ръбче на 1 зъбче.
Виж целия пост
# 193
.
Виж целия пост
# 194
  Да ви кажа мъчно ми е за старите снимки.Не ми се ще ей така да си го оставим.Все пак има доста момичета които си пишат и в двете теми.Нека албума си остане стария.Там всяка си има албумче, а паролата смених.Който я иска на лични.Ще си коригираме стария албум и това е.

Може ли паролката? В snimka.bg беше нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия