...И наш`то време ще дойде да се цопнем в гьола,ама ранко е още...Иначе добре се справят всички гледам.Никой не ми каза кой е модератора на този здравословния.Или мога да пиша на всеки?
...за списъка става въпрос...Като ми върнат опцията ще ви помоля да ми пратите на лични ,всеки точната дата,за да мога да ги напиша на първа страница.

Аз добре си пека дебелата трътка дано само да не прегори някой ден. Ето тая вечер пак се натъпках немога бе хора и немога. Викам си трябва да се влюбя, че да отслабна ама няма в кой 
Мен не ме дразни,че пуши около мен,защото за себе си твърдо съм решила,че с цигарите съм се раделила окончателно,но искам и той да се чувства добре,да усеща какво яде,да не е вмирисан и да не кашля...
Взех решение, ще се пробвам да ги спра.Не казвам "ще ги спра" защото нищо не се знае, предния път много се хвалех, че ще ги спирам и накрая нищо 

Препоръчани теми