
иначе щах набързичко да ви обясня метода - когато е написан , всичко изглежда много сложно , но не е така. За да изясня докрай нещата още малко ще попиша - да ви обясня как точно се попълва дневника 

един месец без цигари
много съм доволна от успеха!

те са временни малката ще се оправи
,а ти няма да пушиш,че това не е решение.Аз понякога като се ядосам и ми идва да запаля една цигарка,ама си казвам че ще ми мине и желанието ще си отиде заедно с лошото настроение.
ново начало...имах нужда!
...../щото има много повтарящи се аватари във форума,че и на мен ми е по-лесно по тях да се ориентирам/....
..
бях с децата и вместо цигари си купихме една голяма кутия със сладолед

бях с децата и вместо цигари си купихме една голяма кутия със сладолед


)-яжте,пиите ,носете си новите дрехи,че животът е толкова кратък и не си струва да се лишаваме от неща които ни харесват!!!

Препоръчани теми