ЯНУАРЧЕТАТА едва се върнаха от Лесопарка, майките обсъждат вече нова сварка

  • 12 101
  • 301
# 300
Теди, честит Рожден ден!!! Бъди здрава, много щастлива и винаги така лъчезарна и усмихната ! И нека вдъхновението за прекрасното ти и неповторимо чувство за хумор не те напуска никога!
[/left
]

Луси, много се радвам на новината за вашата девойка! И какво сладко носленце има само!
Синеочке, ако имаш възможност заповядай в 11 часа на Бъфало.
Както и всички останали, които имат тази възможност са добре дошли. Ние с Вейчето ще бъдем там и ще ви чакаме.
Виж целия пост
# 301
Тедиии, Честит Рожден Ден!!! Желая ти здраве, другото само идва, а при теб е дошло с прекрасните ти принцеси!   bouquet  bouquet  bouquet


И аз днес имам повод да почерпя - повишиха ни таткото в службата. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия