ОКТОМВРИ е далече,но вече трябва да се приготвяме за малкото човече!

  • 11 616
  • 284
# 120
Мамиииииииииииииииииииииии, казаха, че бебето е девойка!
Eeeee,Ger40,чудесно.  bouquet HugОтивайте да се черпите довечера. Mr. Green Няма да подаряваш роклите. Party
Виж целия пост
# 121
 Party Хайде имаш да черпиш на теб може и да се изпълни желанието  Hug Честито Герчо  Grinning
Виж целия пост
# 122
Ееееееееееееееееееее Гер4о ЧЕСТИТО!!!!
Много се радвам за теб  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 123
Много е хубавао да носим радостни вести, браво Гер4о Hug
Виж целия пост
# 124
На таткото усмивката му е от ухо до ухо, а казваше че няма значение пола Joy
Виж целия пост
# 125
Mного пишете бре момичета!

Герчо, честита девойка! Хайде пускай се на пазар за роклета, че момата ще иска да е пременена! Wink

Абе аз си говоря като строшен грамофон май! Crossing Arms
На обед като писах казах, че Джейн имат хубави модели за близнаци, не само Слалом Про, а и Номад, който аз също много харесвам. Peace

Деси, Чикото е хубава много. Тук все по-често я срещам, изглежда удобна! Peace На мен гумите не ми допадат, защото тук повечето улици по центъра са павирани и не ми се ще да друса. А от магазините няма как да се лиша. Mr. Green Wink

Плей С4 е невероятна, но килата не мога да ги преглътна. Също и факта, че тук е безумно скъпа. Crossing Arms

Редактирам,

Щях да забравя да си кажа за излизането зимата...
Не знам как мислите цяла зима да не излизате! ooooh!
Все пак не говорим за Температури -20, дори и да има такива не се задържат дълго!
Коша за новородено е за препоръчване, защото е много закърано и бебето като се облече климатичните условия освен мъгла небиха го притеснили, по-скоро ние да му го мислим...
Ема беше на 6м. първата й зима, тогава беше топличко. Но така беше свикнала да спи навън, че в дъжр, вятър, студ все навън крачех...
Виж целия пост
# 126
Ger4o честити розови гащи stork-girl
Виж целия пост
# 127
Герчо, честита девойка.
Виж целия пост
# 128
Момичета, много ви благодаря за поздравите!

Ронка, тук вчера разглеждах едни колички, които са летни, а вариянта за зимата е с порт бебе например. Пак е закътано, но определено не е зимен кош. със зимния кош в Магазин 9 месеца нямаше нищо под 10 кг. моята майка ще гледа основно дребната, както гледа основно и иван, а жената е 150 см, 45 кг. разликата от 3 кг например между лятна с порт бебе и зимен кош е доста. Аз винаги изхождам от теглото. Моят иван например никога не е спал навън или поне не с часове и някак количката винаги съм я приемала като средство за разходка... Иначе, има време... Аз не съм се юрнала още да купувам, щото като се познавам ква съм до октомври 10 пъти ще съм си сменила мнението... Ще видя какъв акъл ще ми дойде, но има предимства и на зимния кош и н варианта с кошница, които пратих. Ние сме от семействата, дето до магазина ходим с кола. Просто си представям ква ще е ванханлия да се сгъне зимна количка и да се премести детето от коша на количката в кошницата за возене... Някак практично ми идва това с кошницата и да се сгъва само остовната количка  newsm78. Ние сме с комби и не ме притеснява толкова големината, колкото разправията.... Незнам... ще събирам мнения доволно още поне 3 месеца
Виж целия пост
# 129
Ger4o, преди малко забравих да коментирам Гракото, което си показала.
Та първо Грако са доста тежки като колички. Тази се води уж лятна, но е 8.5кг., демек по-тежка от триколката която аз смятам да взема! Доста куцо идва, тук съм я виждала и дръжките са й леко напред и когато детето понатежи няма да е най-удобна. Аз имам Бебе Конфорт Алегро +, която смея да твърдя, че е отвратителна. Води се лятна, но е 8кг. и дръжките й са напред(ух, незнам как да го обясня), но тежестта не се разпределя правилно и ми беше доста трудно да возя Емата в последно време.

Лятна + порт бебе е чудесна идея, защо не! Щом като майка ти ще я гледа, преди всичко трябва да й е лека както и ти сама казваш, порт бебе + не дълга разходка ще е супер.

Но ако ще взимаш нещо подобно, с 300 ръце ще ти препоръчам Макларън! Големината на гумите е същата, има напълно легнало положение и е само 6кг.
Виж целия пост
# 130
Ронка, давай линкове... Ама количката трябва да си е с порт бебе или поне борт бебето да има странични отвори, че иначе няма как да го прикрепа към количката.... Т.е. моята сметка е, че 6-7 кг количка от 1 кг порт бебе са доста по-малко от зимен вариант, ама и това подлежи на коментар. Със сигурност от 20 линка и от една обиколка по магазините от 1 час не съм видяла всичко.
Виж целия пост
# 131
Герчо сетих се и друго...
Та майка ти ще гледа и двамата сладури- Иван +бебка! Та мисля, че количка с 2 отделни дръжки няма да е добра идея, защото с една ръка се оправлява значително по-трудно.(това беше причината да се откажа от макларън) Представям си жената прибира Иван от градина, с 1 ръка се опитва да го удържи, а с другата й обягва количката. ooooh! Та в този случай Макларъна отпада. Но Инглезините които Деси показва преди време са супер решение, защото дори си вървят с кош за новородено и с него са не повече от 8кг. Peace
Виж целия пост
# 132
Докато ви изчета и забравих какво искам да пиша.  Blush

Ронка, Макларън за близнаци е с малки двойни гуми, което я прави кошмарна за всекидневно ползване. Пробвах да я бутам с две бебета вътре...  Stop Майката ми обясни, че я ползва рядко, била им подарък. Както и да е...
Има си плюсове, по-лека е (12кг.), но останалите, които аз гледам, не са много по-тежки от нея - 15кг. са, а все пак са двойни колички. Макларънът е с по-малки гуми (14см.), а останалите, които заглеждам са с 20-30см. диаметър на гумите. За едно дете може и няма значение, но като има две бебета в количката + чанта за пелени + покупки някакви в коша и тогава вече големината има значение.
Но най-големият минус на Макларън за мен са двете малки дръжки за бутане на количката. Доста неудобно е пред една цяла (и наместваща се на височина).
Разбира се и факторът финансова възможност трябва да се отчита при изборът.
Та такива са ми размишленията на базата на доста изчетено за близнашки колички. Има разлика в комфорта на различните модели за едно и две деца.  Peace
Виж целия пост
# 133
Кюбит, щом си я виждала на живо, ок. Аз мислех, че гумите са 17см. в диаметър, не знаех, че са толкова малки. Също ако не се лъжа май повече от 1 модел за близнаци става за новородено. Може и да греша, тъй като не съм се интересувала. А двете отделни дръжки съм съгласна, че са по-неудобни от цялата. Peace

Както и да е, разгледа ли моделите на Джейн? Там пък мен ме дразни това, че децата са едно зад друго, а не едно до друго. Thinking

А дали са 1 или 2 бебета, ние майките искаме да е комфортно на децата ни. Права си за тежестта, защото всеки един килограм си казва думата.
Виж целия пост
# 134
Здравейте момичета! Как сте, как са коремчета ви? Моя ми издава вече  Party всеки втори пита - дали съм бремена  ooooh!
Бях два дни на Слънчев Бряг (по работа, иначе няма как  Thinking) видях за бързо морето - много е топличко вече - и сега имам проблем с дрехите. Не искам да купувам баш специално за тези месеци, а нещо, което ще нося и после... така че ми предстои гоооолям шоппинг  Crazy

Ох нямаше ме само няколко дни а вие толкова сте понаписали тук  #Crazy - имам с какво да се занимавам днес - отивам да ви чета  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия