Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви съвети се споделят във форума?
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Какво е усещането след хранене, когато стомахът изглежда притиснат, но коремът отвън не е наедрял?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви съвети се споделят във форума?
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Какво е усещането след хранене, когато стомахът изглежда притиснат, но коремът отвън не е наедрял?
-
Какви са препоръките за избор на бебешка количка?
-
Какви са референтните стойности на БХС и как да ги интерпретирам?
) А само 2, което си е постижение! Върнал се е в нормите и аз съм много шастлива от факта! Спирам да се притеснявам че е голям бързак...
Аз не харесвам изобщо близнашки колички / за породени деца тип влакче заради много фактори - социални най-вече. Четох скоро мнения на водещи педиатри и детски психолози по повод на различното третиране на близнаците и един от факторите, които се посочваше като причина за кавги, спорове, завист, омраза (в по-късните години) е именно ползването на колички тип влакче. Това може да бъде пренесено във всяка област и то не само за близнаци, но и за породени деца, че и за такива с по-голяма разлика. 


Въобще не иска да отиде да ги разгледа,да ги пипне или каквото и да е,а иска да му хареса на картинка и да я поръча
Това мъжете са страшна работа

Не е възможно в 19г.с. и "Половите органи не били формирани". Има и много лекари,които правят всичко за пари и може и ти да си попаднала на такъв
Още повече,че ако те изкарва в 16г.с.,това означава,че или плодът изостава или терминът ти не е изчислен правилно ,но не се шашкай излишно,а потърси второ мнение задължително
