ОКТОМВРИ е далече,но вече трябва да се приготвяме за малкото човече!

  • 11 616
  • 284
# 240
Момичета, току-що на брат ми жена му влезна да ражда....стискаме и палци всичко да мине леко и за двамата!Страшно съм развалнувана!
Виж целия пост
# 241
Привет и от мен. Аз днес много качествено мързелувах а сина ми ми носи закуска в леглото  Sunglasses (кой като мен Joy)
и не погледнах компа въобще. За корема - моя стана огромен имам чувството че стана голям изведнъж бебето и то си ритка.
Благодаря на всички за комплиментите за сватбата ни. Ако не сте познали пещерата - Ягодинската е.
Лека вечер на всички от мен  Hug

megs стискам палци и аз.
Виж целия пост
# 242
ТУНЧО, аз имам "венозна застоялост", така го нарече докторката ми. Вените на срамните устни и зоната около тях, се пълнят с кръв и подуват. Същото е като разширените вени, само че не е на краката. Проблема е, че ги притискаш при всички полужения, носиш панталони, седиш седнала или права постоянно.... Няма оправия... БЛагодаря ти много за предложението все пак. Ако знаеш някакъв лек за моя проблем....  Hug Радвам се, че няма друга мама в нашта тема, която да споделя проблема ми, но ако някой е чувал за лекове да споделя  Heart Eyes
Ронка , Благодаря мила   bouquet Взех си изпита тази сутрин и преди малко се пребирам от магазина... Утре пак в 09:00 съм на линия там. В петък съм на консултация и съм решила, че каквото и да става няма да работя петък, събота и неделя.... Ще ми стане 2 пълни седмици нон стоп вкл. събота и неделя.... Хората правилно казват "За собствениците почивка няма"   Rolling Eyes Понякога за добро друг път не чак толкова...... Детето, милото е с Ларингит, на антибиотик от 2 дена. По цели нощи кашля, въздух не може да си вземе. В 5:30 вече е тотално събуден и ставаме... Tired
Едира Е какви ли не сватби не бях виждала, но в пещера никога! Страхотно е!!!  Hug
Нинче, Варненска среща другата неделя? Пусни ми мобилния си на лични да ти звънна   bouquet
Моони ужас! Много е гадно като си свикнал с нещо и да ти се счупи! Дано скоро се оправи компа ти! Успех във Вторник и ще чакаме резултати   bouquet
Мегс Супер! Племенница ли чакаш или племеник? Да са живи и здрави и двамата! Стискам палци
Къде е Атадар???
Виж целия пост
# 243
Ани, племенник чакаме- Давид,а това страшно гадничко ми звучи...дано се пооправиш някак, аз не съм чувала за лек, но ако чуя нещо веднага ще споделя, че лошо...И браво за изпита
Виж целия пост
# 244
Мегчо, да са живи и здрави двамата и много да Ви радват  Hug  bouquet Живот и здраве ще си имаш компания октомври Heart Eyes
Ани, а на лекар като отидеш нищо ли не могат да кажат да ти помогне  newsm78 Дано в най-скоро време всичко да ти се нареди,че наистина много се изтормози и да започнеш най-накрая да караш една спокойна бременност  Hug Praynig
Виж целия пост
# 245
Мегс, стискам с палци раждането на снаха ти да протече възможно най-леко и скоро да се радва на Давид! Peace

Ани, честито за изпита. Hug Още малко и ще си починеш и ти. Бързо да се оправя Алекз, че лошо с този ларингит.

Аз преди малко изпратих мъжът ми командировка(когато имат много работа тръгват в неделя вечер). Няма да го има 4 дни, и с Емата ще си кукаме сами. Confused

Утре съм на преглед. Peace

Хайде лека вечер от мен. Hug
Виж целия пост
# 246
styllisima,може би до края на май ще са в 14-та п-ка,незнам.Моят час е за 11.06.
Виж целия пост
# 247
Добро утро,Октомврийки!!!
Днес ще имаме още един хубав,почти летен,ден.
Вчера цял ден бяхме на къра:косихме трева,плевихме,торихме,занимавахме се с поливната система.Поизгоряхме,слънцето печеше доста силно.Прибрахме се в 24ч.гроги.Очаквах,че няма да мога да сана днес,а се кукнах в 6.40.
Ще изпратя детето на градина,защото имам много работа днес.Лек и според ден желая на всички.
Виж целия пост
# 248
Добро утро и от мен, преди два дни ходихме с мъжа ми на 3д и доктора каза, че ще си имаме момиченце толкова се радвам Grinning Grinning Grinning, аз се връщам назад да ви чета, че доста съм изпуснала  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 249
Добро утро мами!Пожелавам Ви един много топъл и усмихнат ден  bouquet
Виж целия пост
# 250
Мегс, стискам палци всичко да свърши бързо и да се радвате на малкото момченце!
Стилисима, в петък си е изнесла апаратурата Звънни по телефона в 14та п-ка и ако не вдигне никой ще ти кажа къде се намира новото и работно място. Там преглежда моя лекар и вчера се видяхме и стана на въпрос точно за янкова и това, че се мести при тях. бъзикаше се, че се е преместила барабар с диваните и цветята  Joy.
Ани, няма ли край тази ревизия... За ларингита моя иван само от това боледува. Първия го изкара на 20 дни - имам богат опит. Предполагам му даваш противоалергични сиропи?
Едира, пусни ми на лични снимките, че май само аз не съм ги видяла.

Виж целия пост
# 251
Добро утро и от мен.При нас времето е ужасно.Вали като из ведро.А аз съм на работа  Sad .Така ми се мързелува в къщи. Tired

Vanirra Изпразни си пощенската кутия.
Виж целия пост
# 252
Добро утро.
Ние се скапахме уикенда, почнахме езикови курсове с мъжът ми, и се налага и събота и неделя да ставаме рано, а следобяд обикаляхме.
Да ви похваля Кремиковският манастир, за Софиянки, ако не са ходили. Много красиво, със страхотна гледка към София. Аз имах предразсъдъци малко, но много ми хареса, има и скаричка даже Simple Smile
А в неделя откарахме до 21 в Борисовата, няма тръгване, направили са някакви нови детски съоражения, и голяма игра пада.
Сега се чувствам многоо тонизирана, и с мускулна треска Simple Smile А бебето като се разшава към 5 сутринта до 7 го чаках да мирне, за да си доспя.
Виж целия пост
# 253
Добро утро и от мен! Доста време ми трябваше докато ви изчета. Относно фотоапаратите - ние сме фен на Канон - имаме PowerShot IS1 (ако не се лъжа нещо) - но се води полупрофесионален - прави невероятни снимки. Иначе и ние имахме (и още имаме) мераци за огледално-рефлексен, ама в скоро време няма да можем да съберем толкова парички.
Виж целия пост
# 254
Добро утро и от мен Hug Пожелавам ви приятна слънчева седмица!
Честито на Нина  bouquet С пожелания за щастлив семеен живот.
Megs стискам палци Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия