ОКТОМВРИ е далече,но вече трябва да се приготвяме за малкото човече!

  • 11 614
  • 284
# 255
Добро утро, ние още чакаме Confused.А доста време мина от вчера от 20.00 часа, тогава и изтекоха водите и все още няма новини.Дано всичко е наред и скоро да се зарадваме Praynig
Моето момче е с налепи по гърлото, мажа с мед и сода и дано минат до няколко дни да не стигаме до АБ.
Коконата, честито момиченце! Grinning
Виж целия пост
# 256
Доброютро  Hug

Мегс стискам палци всичко да мине добре  Hug На синето мажи със сода ама аз препоръчвам нишадъра, от първото мазване с клечка за уши налепите изчезват  Peace
Коконата честито ти розови панделки   bouquet

Деси и Герчо лагодаря ви за информацията, аз  щях да се изсипя там без да се обадя и щеше да е едно лутане  ooooh! Днес ще се обадя на д-р Янкова имам и телефона и ще разбера какво става  Peace
Герчо ти може да ми напишеш къде точно трябва да отида, че ако се наложи да знам  Peace
Хаиде аз днес съм на консултация тук, ще ходя след обяд защото и щерката иска да дойде да види бебето  Laughing Не знам дали има значение това, че ще ходя след обяд защото ще ми взимат кръв ама какво е така  Wink
Виж целия пост
# 257
Добро утро момичета ,


Доста сте изписали през последните дни .Желая  ви една слънчева и успешна седмица.
divanence аз си избрах количка от сайта , който пусна наистина са на много прилични цени .Мисля дори да я поръчам имат доставка и до България ./само цената за доставката е малко по - висока.Ето я и количката http://www.rotalis.biz/Kinderwagen/Zubehoer/ABC-Design-Regenverdeck-Astro-Rodeo::694.html


quote author=divanence link=topic=394832.msg11157210#msg11157210 date=1241904375]
ДесиХ2   аз днес не можах да отида до магазина на mytoys но пък ходихме до един друг който направо ми събра погледа.Има страшни колички и на съвсем прилични цени.Това е сайта им  http://www.babiesrus.de/geschenkefinder/   .Но това в сайта далеч не е всичко което предлага магазина.

По въпроса за стволовите клетки  за сега си мисля да ги даря.Това тук е безплатно.Да ги съхраниш мисля,че струва около 2000 евро и ти ги съхраняват 12 години.Може и на разсрочено плащане.


[/quote]
Виж целия пост
# 258
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=3d796156e8c34acc5373e5a0c82c2 … &initsearch=1 - медицински център Света Петка. Аз лично винаги идвам от към НДК посока околовръстото по Бул България. На бул Гоце Делчев в дясто и първия светофар в ляво. Оттам нататък няма как да пропуснеш поликлиниката - тя се пада в дясно. Подминават се мисля 2 малки кръстовища със светофарчета... Света петка се намира със самостоятелен вход от лявата страна на поликлиниката - има си големи табели... Аз също смятам да си запиша час за след седмица-две при нея и на края на месеца да ида при томова, че ме чака дълго лято...
Виж целия пост
# 259
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 260
Добро утро на всички!
styllisima , никакъв проблем няма да даваш кръв следобед- аз досега все по това време съм давала. В България се практикува на "гладно и жадно", но като разпитах се оказа, че не е чак така важно Wink
bunsy - хубава количка- разгледах и другите- имаше някои по 10-11 кг., което си е много добре, но не разбрах какво се включва в цената им (не знам немски Embarassed и ползвам google, но понякога се губи смисъла при превода Grinning). Единствено имаше на някои модели указано, че не се включва столчето за колата newsm78 - напр. на този модел

редактирам се Embarassed - днес не съм в час явно- то сайта го има и на английски Joy
Виж целия пост
# 261
Bunsy,Mytoys доставя за 16 евро до БГ.,но за нови клиенти има 10е отстъпка.Тази количка май я гледах и там.
Виж целия пост
# 262
дубрутрууууу на всички!
Ani_Boland тук съм и ви чета всяка сутрин! Wink
добре дошли на новите момичета и само хубави емоции и новини  bouquet
megs стискам палци! пиши като има новини Praynig
kokonata_6 честити ви розови гащи  bouquet
  bunsy хубав избор загледах го и аз този модел, но мисля на по късен етап да решавам! Peace
иначе не пиша и защото няма какво, а и сме се вкарали в един огромен ремонт - ужасия!, но поне хубаво ще е после - та ако успея се добирам до компа само раааано сутрин преди да се е събудил майстора Joy на преглед съм чак на 26 и 27, но вярвам, че всичко е наред, защото се чувствам много добре Peace единственото ми притеснение са килограмите, хубаво започнах с -10, но за два месеца съм +2 а имам още половин месец до прегледа трябва да не мръдна повече, че ще ми се карат имам право по кило на месец, уж по цял ден бачкам и то и физическа работа ама на! трябва да се замисля и за спорт по сериозно. не помня питала ли съм, но някой има ли информация за водна гимнастика за бременни някъде из софия?
желая ви усмихната, слънчева и вълшебна седмица и само хубави новости Hug Peace  :bouquet
:
Виж целия пост
# 263
Такаааа,да кажа:Количката ми е поръчана,чакаме я да дойде до няколко седмици.Стискайте палци да се окаже добър избор,че иначе ще си я чукам в главата.:-0
Виж целия пост
# 264
Добро утро момичета.Мегс стискам палци дано скоро да имаш новини за малкия сладур.Коконата честити розови гащи.Деси честита покупка дано наистина да е сполучлива.Аз не смея да погледна кантара направо изпадам в ужас и без това си имах малко излишни от преди,а сега направо се плаша ама какво да се прави после с три деца ще свалям килограми. Grinning Днес съм на преглед дано да успееме и ние да разбереме пола на близнаците много се надяваме поне на една девойка.По късно ще пиша какви са резултатите от прегледа.
Виж целия пост
# 265
Е как няма да е хубава бре  Wink Аз много я харесах, десена и е страхотен  Peace А количката съм я турила на 1-во място в моя списък и ако ще си я взимам ще е от тук (не и завиждам на продавачката  докат я огледам Laughing )
Аз съм много капризна и не пазарувам от нета нищо  Thinking Понякога се престраша почна да разглеждам и в момента когато почна да пиша данните за поръчка и се отказвам с мисълта, че няма да е това което на мен ми се иска  Crazy Пък и друго ме спира, като харесам нещо го искам на момента и самото чакане ме побърква и предпочитам да е по-скъпо, но да го имам на момента  Rolling Eyes Спешен случай съм и ви завиждам, че си пазарувате в нета ама аз не смея  Whistling
Виж целия пост
# 266
Стлисима,и аз съм така,но пусто тази количкма я нама в БГ.Иначе модела го разгледах обстойно.От нета пазарувам неща,които обикновено тук съм ги видяла предварително,а там излизат по-евтино или такива,които в Бг .няма как да намеря.Досега от немския сайт саъм взимала играчки и дрехи и обувки за Дани и съм доволна.Да видим дали съм уцелила и този път.
Стискам палци напрегледа,аз съм на 18-ти.Вече нямам търпение.
Между другото Бугабуто го гледах в един английски дайт и май доста по евтинко излиза.
Виж целия пост
# 267
добро утро момичета Hugмегс стискам палци Peaceчета как всички пишета че бебчетата ритам а аз още нищо не съм усетила нормално ли е newsm78
Виж целия пост
# 268
добро утро момичета Hugмегс стискам палци Peaceчета как всички пишета че бебчетата ритам а аз още нищо не съм усетила нормално ли е newsm78
напълно,не се тревожи.
Виж целия пост
# 269
Стлисима,и аз съм така,но пусто тази количкма я нама в БГ.Иначе модела го разгледах обстойно.От нета пазарувам неща,които обикновено тук съм ги видяла предварително,а там излизат по-евтино или такива,които в Бг .няма как да намеря.Досега от немския сайт саъм взимала играчки и дрехи и обувки за Дани и съм доволна.Да видим дали съм уцелила и този път.
Стискам палци напрегледа,аз съм на 18-ти.Вече нямам търпение.
Между другото Бугабуто го гледах в един английски дайт и май доста по евтинко излиза.

Благодаря Деси, този път като чели не съм толкова притеснена за прегледа, само искам бебчо да е по-безсрамен като кака си и да си покаже какво има - пишка или шуши  Laughing
Бугабу Бее ако има тук в БГ да я видя поне, пък току виж съм се престрашила да си поръчам от нета, че наистина си е скъпичка да плащам само по снимка  Mr. Green

Иви не се коси излишно, нормално е да не си го усетила още, има време после ще се чудиш как да спиш с ритници в корема  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия