Гоблени-55

  • 56 949
  • 437
# 345
Добро утро и от мен. Едвам ви изчетох, много спорове, много обидени... Радвам се, bella_, че отново ни сервираш кафето, това е едно прекрасно начало на деня Hug
Между споровете видях и много красота показана - момичета, продължавайте все така да показвате красоти и да ни радвате!  bouquet
Аз няма да показвам нищо. Искам да помоля обаче did_tag да качи някъде другаде хъскито, защото има проблем с радикал.ру Embarassed
И искам да споделя с вас разочарованието си от перящия маркер, който си купих от един от магазините на Пиротска. Син, на него пише Осака. Разчертах си една панама, не много голяма, и почнах да разчертавам още едно парче, за майка ми. И по средата, даже преди това, маркера започна да пише съвсем бледо и накрая спря. Не знаех, че тези маркери са предназначени за еднократна употреба, но явно е така. Знаете ли откъде мога да намеря хубав маркер, който да издържи поне 2 панами... А някъде бях чела дори за моливи, бял и черен, за различните панами... Ако някой има информация, моля да я сподели.
Надявам се да няма обидени или разсърдени от моя пост, извинете, че писах не само за гоблени.
Виж целия пост
# 346
Белла, мерси Hug

Пътеката към къщата , ако е този гоблен , го шиеше Дидорани от Варна , но не е писала скоро.

Ето гръб на Т.Кинкейд, дето не можех да го намеря да ви го покажа ooooh!

http://nashe-solnushko.gallery.ru/watch?ph=vtA-1hLP&viewsize=big
Виж целия пост
# 347
sissak,мисля,че не беше това проблема...лейдито искаше да й "прекараш" снимка през ПМ Thinking

Върнах се и прочетох по-внимателно.Само да обясня ,че когато картинката се прекара през ПМ,тя си става в xsd формат.В pdf се прави по гореописания начин.
Ама само с прекарване на картинка през програмата не става гоблен.Трябва много да се работи ,за да се изчистят единичните бодове и паразитните цветове  Peace

Unknown_lady,имам тази картина на схема.Схемата е хубава,но не знам на коя фирма или дизайнер е.Ако ти или друг някой я иска,ще я кача някъде

Отново ще се редактирам,за да кажа,че от другия форум видях линка към схемата на маковете,които Дион и Лейди търсят : http://www.xrest.ru/map/47609/
Виж целия пост
# 348

Ама само с прекарване на картинка през програмата не става гоблен.Трябва много да се работи ,за да се изчистят единичните бодове и паразитните цветове  Peace


А някой може ли да го направи това за другата картинка?  Praynig
Виж целия пост
# 349
 Здравейте,не пиша често,но редовно чета.Току-що завърших тази роза на Чаривна Мит.В оригинал е жълта.Не е прана и гладена от бързане да я покажа  Laughing

http://sissak1.hit.bg/P5160015.JPG

 Почти съм завършила и един ангел на Дименшънс.Само малко контур да му се бодне.

 И да се похваля - имам си подарък,който ще започна веднага,след като ми бъде подарен.Ето тази торбичка:

Виж целия пост
# 350
Пак много красоти са показани  Hug
Ето над какво се трудя и аз . Като свърша с розовите връзки, ще почна и със сини (ама чакам да се появи на бял свят бебока  Praynig)

Да си повторя питането пак  Mr. Green
Здравейте  Hug
Някой дали е срещал схема на Power rangers или нещо такова
Виж целия пост
# 351
sissak много благодаря за схемата  bouquet Ще издирвам още от същия автор, искам да си направя колекция гоблени по тези картини.
Има ли място, от където да прочета нещо повече как се прекарва картинката през ПМ за да  стане в xsd формат, има ли някъде някакво ръководство?
Програмката do PDf я имам и знам как се ползва, ползвала съм я вече много пъти и за други неща.
Виж целия пост
# 352
Didkin,розата е много хубава.

Лейди,качвам ти ръководство за ПМ - дано ти е от полза:

http://depositfiles.com/files/dvzec6uek
Виж целия пост
# 353
Малко Сладко Коте, тук става ли? Друго не успях да измисля  newsm78
Виж целия пост
# 354
здравейте и от мен. не се вклю4вам 4есто , но пък не изпускам нищо ,пак сте показали много красоти, браво!имам питане за един гоблен ,немога да му покажа снимката , но е летен пейзаж с два шезлонга към морето.някой дали знае на коя е фирма е , и дали ще стане сполу4лив?благодаря предварително!
п.с. снощи си избодах о4ите до 2 4аса с него и представетв си ужаса днес като разбрах 4е съм объркала два знака #Cussing out
Виж целия пост
# 355
Да не е този ?

http://www.etsy.com/view_listing.php?ref=sr_gallery_12&listi … p;ga_search_type=
Виж целия пост
# 356
то4но този е .

Виж целия пост
# 357
На дименшън е , имах някъде схема, конците са и ДМС и Анкор. Но не съм го виждала ушит, ще потърся.
С  френски възелчета, няма много контур.

Ето схема
http://www.good-cross.narod.ru/dimensions/peaceful_retreat/peaceful_retreat.htm
Виж целия пост
# 358
зна4и това е моя първи дименшън. ура!!! даже не помня откъде го дръпнах , но страшно много ме заплени с тези цветове. е не е оригинална комплектовка , аз го запо4нах с дмц  , но се надявам пак да стане красив. при първа възможност ще ви покажа как се полу4ава при мен.
вярваите ми в момента съм на седмото небе! newsm44
Виж целия пост
# 359
did_tag , огромно благодаря  bouquet Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия