vitagold

  • 826
  • 4
да ми кажете нещо за VitaGold Wink
Виж целия пост
# 1
Това  четох наскоро за това кафе:
http://www.belchohristov.com/2007.html
Виж целия пост
# 2
Преди време си взех това кафе...защото големи реклами вървяха за него, че се отслабва и т.н....но резултата беше нулев. Все едно си пиеш обикновено кафе...За това моят съвет е...въобще да не си го взимаш, защото няма смисъл...
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208376.0
Виж целия пост
# 4
На мен ми помагат дъвките Витаголд,кафе не съм пила. От дъвките не ми се яде, а и свалям килограми. Но правя пауза на 2 седмици така казват било добре. Друг страхотен продукт който ми е помогнал е Слим Шейк на Ройал Боди Кейр .Това е прахче което се  разтваря  по 2 лъжички на ден в прясно мляко или вода и се пие,но трябва и да се пази режим,да не се похапва безразборно  Wink 600гр.струват към 60лв и стигат за повече от месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия