Грижа за крака/стъпала.

  • 46 957
  • 181
# 30
Поздравления на авторката!
Ще следя с удоволствие  bouquet
Виж целия пост
# 31
ako kажете и лек за мазоли грешка няма да имате Mr. Green много странно ,но ми се появиха на палците Rolling Eyes
http://www.lekar.bg/news-23/info-2068/%D0%9C%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D … 0%BC%D0%BE%D0%BD/ - заповядай
Виж целия пост
# 32
ako kажете и лек за мазоли грешка няма да имате Mr. Green много странно ,но ми се появиха на палците Rolling Eyes
http://www.lekar.bg/news-23/info-2068/%D0%9C%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D … 0%BC%D0%BE%D0%BD/ - заповядай
Много интересно  Thinking браво.Трабва да се пробва.
Виж целия пост
# 33
да въпреки ,че съм скептично настроена.Имам чувството ,че от тях няма отърване  ooooh!
Виж целия пост
# 34
Темата е страхотна  bouquet-понеже от ранна пролет до никое време есента ходя с отворени обувки и просто няма да ви казвам какво чудо е с ходилата #Crazyдори редовен педикюр--пак си изисква поддръжка вкъщи--и аз и мъжът ми мн. сме доволни от разните мазила на Gehwol и спрейчета
Виж целия пост
# 35
дори редовен педикюр--пак си изисква поддръжка вкъщи

Много ясно!

След баня- ако не бързам наистина много, задължително си мажа ходилата с крем, вечер- крем също рядко прорускам.
Виж целия пост
# 36
майка ми миналото лято беше взела от някакъв много известен билкар от Костинброд някакво мазило за изгаряния, рани, мазоли и изопщо всякакви такива наранявания.Ейй това чудо за 1 нощ ми изсуши мазол и на по-другия ден вече го нямаше.Направо вълшебно беше
Виж целия пост
# 37
майка ми миналото лято беше взела от някакъв много известен билкар от Костинброд някакво мазило за изгаряния, рани, мазоли и изопщо всякакви такива наранявания.Ейй това чудо за 1 нощ ми изсуши мазол и на по-другия ден вече го нямаше.Направо вълшебно беше
Наистина ли?Каде може да се намери? Grinning
Виж целия пост
# 38
Ами в Костинброд предполагам.Довечера ще питам макята  Peace
Виж целия пост
# 39
mama nely права си  относно мазолите-много са упорити.
Efasit и Scholl имат продукти против мазоли. Уви, с едно мазане не минава, а се иска постоянство.
 Peace
Виж целия пост
# 40
Предлагам да разширим темата като пишем от какви кремчета за петички сме доволни  Simple Smile
Виж целия пост
# 41
И аз си търся крем за пети.
Понякога се мажа с масло от карите на Икаров.
За мазолите - Corn and Callus na Scholl !
Правя си педикюра сама.
Имам си основните инструменти, лакове.
Миналата година научих много неща от тук - темичките за Педикюр.
Виж целия пост
# 42
Повтарям се но и аз имам проблеми с петите най вече--препоръчвам  Gehwol Med--то си е серия и ти можеш сама да избереш какво да ползваш--аз си ги взимам от Стар нейлз--но съм виждала Gehwol  и в Ремедиум,но май не всички продукти има newsm78
Виж целия пост
# 43
Някоя от вас ползвала ли е възглавнички за обувки на висок ток?Доволни ли сте?
Виж целия пост
# 44
Много хубава тема - и аз много държа краката ми да изглеждат добре, а това съответно изисква доста грижи. Аз почти всеки ден нанасям крем за крака (когато не ме мързи де  Embarassed) - в момента използвам на Аvon с канела и на Елеа - и двата ми харесват). Веднъж седмично ги изтърквам с пила, но на сухо (ефектът е много добър) и ги кисна в специална ваничка със соли, след това по-дебел слой крем и стават като на бебенце. Използвам и един пилинг за крака, също на Avon, но доста рядко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия