Грижа за крака/стъпала.

  • 47 024
  • 181
# 75
Аз лично не харесвам пудра за крака, предпочитам спрей, но мисля, че пудрата се слага преди обуване Peace
Ползвала съм всякакви скъпи омекотяващи кремове със слаб ефект, но  за крем Здраве на Арома с ментол мога да дам само хубави отзиви - омекотява незабавно, мирише приятно и струва по-малко от 2 лв Crazy
Виж целия пост
# 76
а аз мислех, че функцията на тези възглавнички е да не ти се хлъзга кракът Confused

По принцип е така и освен това идеята на тези възглавнички е да омекити тежестта на цялото тяло, която пада на предната част на стъпалото, когато си с токчета. Но ако си с много отворен сандал например, тези възглавнички не са удобни защото няма какво да ги закрепи в обувката, ако ме разбираш какво се оптивам да обясня  Laughing
Виж целия пост
# 77
, но  за крем Здраве на Арома с ментол мога да дам само хубави отзиви - омекотява незабавно, мирише приятно и струва по-малко от 2 лв Crazy

felicidad17, действа ли при напукани пети?
Мисля да го пробвам.В момента ползвам един на Дева,но не ми харесва миризмата,а и не виждам голям ефект от него.
Виж целия пост
# 78
Vancheto, не мога да кажа със сигурност, петите ми не са били напукани. По-скоро има омекотяващо, подхранващо и хидратиращо въздействие и предотвратява появата на пукнатини Peace Нищо не ти пречи да пробваш обаче,  струва 1.80 Laughing
Момичетата по-горе май бяха пуснали линк на медицински крем, който помагал за премахване на пукнатините Peace
Виж целия пост
# 79
За напукани пети купувах от аптеката - "Крем за пети"/силно напукани/.
Съдържа - масло от розмарин,и жълт кантарион,прополис,алантоин,витамини А и Е.
Фирмата е Биле VY.
Виж целия пост
# 80
За напукани пети купувах от аптеката - "Крем за пети"/силно напукани/.
Съдържа - масло от розмарин,и жълт кантарион,прополис,алантоин,витамини А и Е.
Фирмата е Биле VY.


http://ehealthbeauty.com/index.php?main_page=product_info&cP … p;products_id=476

този ли е?
Виж целия пост
# 81
За напукани пети купувах от аптеката - "Крем за пети"/силно напукани/.
Съдържа - масло от розмарин,и жълт кантарион,прополис,алантоин,витамини А и Е.
Фирмата е Биле VY.


http://ehealthbeauty.com/index.php?main_page=product_info&cP … p;products_id=476

този ли е?
да,този е Peace
Виж целия пост
# 82
Moмичета,благодаря ви за отговорите. Hug
Виж целия пост
# 83
а аз мислех, че функцията на тези възглавнички е да не ти се хлъзга кракът Confused

По принцип е така и освен това идеята на тези възглавнички е да омекити тежестта на цялото тяло, която пада на предната част на стъпалото, когато си с токчета. Но ако си с много отворен сандал например, тези възглавнички не са удобни защото няма какво да ги закрепи в обувката, ако ме разбираш какво се оптивам да обясня  Laughing
разбрах, мерси  Hug
Виж целия пост
# 84
Добре, че го разяснихте точа със възглавничките и сандалите, че се бях юрнала да купувам.Явно няма смисъл  Peace
Виж целия пост
# 85
абе, май има, ама зависи от обувката Peace
Виж целия пост
# 86
Момичета, някой ползвал ли е пилата за стъпала на Аvon, (тази която е като ренде)? Отзиви?
Виж целия пост
# 87
Ето вече идва лятото и времето на чехлите, а аз имам един проблем. Въпреки че непрекъснато търкам петите си те седят бели сякаш не съм ги пипала с години. Embarassed Мекички са, но  изглеждат загрубели. Търкам ги с пилата на Орифлейм и ги мажа с крем. Има ли какво още да направя, ще споделите ли някоя тайна. Hug
Виж целия пост
# 88
Аз бих те посъветвала да отидеш на професионален педикюр.
След 1-2 процедури ще се изненадаш колкото ще се променят петите ти... а и е голям кеф Simple Smile
Виж целия пост
# 89
Отдавна съм прекратила с опитите в къщи, ходя на педикюр.
Каквито и пили и мазила да купувам, никога не мога да постигна ефекта на професионалния педикюр  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия