СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" VII

  • 25 509
  • 415
# 210
e, на някоя майка ако и иде Отръки, и и се правят меденки- може да направи:-)
Преди няколко години lala беше направила много вкусни сладки.
Виж целия пост
# 211
Ще донеса четири кутии от големите "Мерси" в четвъртък в бара.
Супер е идеята, но не е ли по-добре от шоколадите Милка или Киндер, които имат по 8 пачета - опаковани - по-детски са, по-евтини, пък и Мерси децата едва ли ги познават....
Даже по-добре няколко килограма мандарини - радват се ужасно много, ако имат по ЦЯЛА  мандарина Confused
Извини ме за намесата, все пак намерението е страхотно!
  bouquet
Виж целия пост
# 212
За мандарините е ясно- всеки път им  носим като ходим през зимата. Аз ще ги поръчам да ги донесат в Етно.
Виж целия пост
# 213
Добре, само да питам в такъв случай колко "Милкинис" опаковки да донеса? От големите или от малките?
Гледам, че са 51 децата.
Виж целия пост
# 214
80 са всичките, просто не взехме желанията на най-големите Simple Smile
Виж целия пост
# 215
И по-големите дечица остават без подаръци ли?
Виж целия пост
# 216
Това са от 14 години нагоре ... Техните желания бяха коли, апартаменти ... Simple Smile
Виж целия пост
# 217
 Laughing те и мойте желания такива.... Mr. Green

Дайте ми окончателна бройка и ще я изпълня. Все пак 80 броя шоколадчета са ми много... Crazy
Виж целия пост
# 218
Избери си дома - Овчарово са дадени всичките,  Добрич са останалите
Виж целия пост
# 219
Добре. Simple Smile
Виж целия пост
# 220
подаръците на Теменужка и Иван са занесени в Етно. Много ще съм щастлива, ако им харесат Simple Smile За съжаление няма да мога да се присъединя към групата за тържеството, защото съм в напреднала бременност  pregnant, а и сина ми е настинал, но догодина с удоволствие ще се присъединя.
Надявам се тези от вас, които ще отидете на партито да направите снимки...
Виж целия пост
# 221
Момичета имам голям проблем. НЕ мога да открия костюм на спайдър мен за 140 см височина, не успявам и с трактора  newsm78 Днес взех един от Хиполенд, но добре , че малкия ме светна, че това не е трактор, а багер? Утре ще обиколя още , че замръзнахме с детето. Някой може ли да ме насочи къде да търся. И ако не открия трактор, може ли да е багер?
Виж целия пост
# 222
Няма проблем за багера Simple Smile)) Но за костюма не мога да помогна, ако няма костюм нещо свързано със Спайдърмен, някакви маски или имаше някакви комплекти - с паяжина и такива разни нещица
Виж целия пост
# 223
Момичета имам голям проблем. НЕ мога да открия костюм на спайдър мен за 140 см височина, не успявам и с трактора  newsm78 Днес взех един от Хиполенд, но добре , че малкия ме светна, че това не е трактор, а багер? Утре ще обиколя още , че замръзнахме с детето. Някой може ли да ме насочи къде да търся. И ако не открия трактор, може ли да е багер?

Цвете, трактори имаше в Хиполенда и в Метро има
Трактор с ремарке - зелени са ремаркетата.
И аз се отчетох в Етно, надявам се да се хареса дара на детенцето..
Виж целия пост
# 224
Срещу пазара на ул "Пюскюлиев" има голям магазин за играчки.  Преди имаше и разнообразни костюми...дано устееш. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия