Преди няколко години lala беше направила много вкусни сладки.
За съжаление няма да мога да се присъединя към групата за тържеството, защото съм в напреднала бременност
, а и сина ми е настинал, но догодина с удоволствие ще се присъединя.
Днес взех един от Хиполенд, но добре , че малкия ме светна, че това не е трактор, а багер? Утре ще обиколя още , че замръзнахме с детето. Някой може ли да ме насочи къде да търся. И ако не открия трактор, може ли да е багер?
)) Но за костюма не мога да помогна, ако няма костюм нещо свързано със Спайдърмен, някакви маски или имаше някакви комплекти - с паяжина и такива разни нещица
Днес взех един от Хиполенд, но добре , че малкия ме светна, че това не е трактор, а багер? Утре ще обиколя още , че замръзнахме с детето. Някой може ли да ме насочи къде да търся. И ако не открия трактор, може ли да е багер?
Препоръчани теми